کد خبر: 24487 A

بازی با یونان دیداری تدارکاتی است؛

حضور ایران در این مسابقات نیز فرصت مناسبی است تا جوانان ایران از تجربه مسابقات جهانی بهره‌مند شوند

سرپرست تیم واترپلو جوانان كشورمان با ابراز رضایت از عملكرد ملی‌پوشان جوان ایران در دیدار مقابل رومانی گفت: در این بازی مغلوب قدرت و توانایی‌های برتر حریف شدیم.

به گزارش ایلنا، نادر غفوری با بیان این مطلب افزود: ملی‌پوشان جوان ایران در بازی مقابل رومانی نمایش فنی بهتری داشتند و هماهنگ تر از مسابقه اول ظاهر شدند ولی قدرت و توانایی‌های فنی بالای حریف مانع از كسب نتیجه مطلوب شد.

وی با بیان اینكه هماهنگی تیم ایران بازی به بازی بیشتر می‌شود و قطعا در مسابقات آینده می‌توانیم كیفیت فنی بهتری را به نمایش بگذاریم، اظهار داشت: پس از انجام 2 مسابقه در رقابت‌های جهانی بازیكنان در شرایط روحی و فنی خوبی قرار دارند و در بازی مقابل یونان كه برای ما حكم یك مسابقه تداركاتی را دارد با تمام قدرت به میدان خواهیم رفت و برای كسب بهترین نتیجه تلاش می‌كنیم.

غفوری با بیان اینكه دیدار چهارم تیم ایران مقابل ازبكستان برای صعود ایران تعیین كننده خواهد بود، اظهار داشت: هر چند بازی برابر ازبكستان سخت و دشوار است ولی ایران همواره در رده‌های سنی مقابل ازبكستان پیروز بوده و توانستیم با نمایشی نزدیك مقابل این تیم پیروز باشیم و امیدوارم این بار هم قرعه شانس به نام ایران رقم بخورد.

سرپرست تیم واترپلوی جوانان درخصوص نخستین دوره مسابقات واترپلوی قهرمانی جوانان جهان یادآور شد: این مسابقات از سوی فدراسیون جهانی و با هدف پیشرفت و توسعه واترپلو در دنیا برگزار می‌شود كه می‌تواند زمینه‌ای برای پیشرفت بازیكنان آینده‌ساز تیم‌های ملی باشد و حضور ایران در این مسابقات نیز فرصت مناسبی است تا جوانان ایران از تجربه مسابقات جهانی بهره‌مند شوند

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر