کد خبر: 23080 A

جواد باقری:

ورزش خراسان نیازمند برنامه‌ریزی دلسوزانه مسوولان است/باید نگاه حرفه‌ای ایجاد شود که به سرمایه‌گذاری طولانی مدت نیاز دارد.

رییس هیات تنیس خراسان رضوی گفت: ورزش استان نیازمند برنامه‌ریزی دلسوزانه مسوولان است.

به گزارش ایلنا، جواد باقری گفت: ورزش استان دارای ظرفیت‌های فراوانی در عرصه‌های مختلف است که پرورش این توانمندی‌ها نیاز به شناخت جنبه‌های مختلف ورزش استان دارد.

وی با تاکید بر اینکه ورزش خراسان رضوی به یک رشته ورزشی و یک تیم خاص خلاصه نمی‌شود، اظهار داشت: مسائل فوتبال استان هیچگاه با تزریق پول به صورت ریشه‌ای حل نمی‌شود، بلکه باید در این حوزه نگاه حرفه‌ای ایجاد شود که به سرمایه‌گذاری طولانی مدت نیاز دارد.

رییس هیات تنیس استان ظرفیت ورزش‌های انفرادی در خراسان رضوی برای پیشرفت در حوزه قهرمانی را بالاتر از بخش های گروهی آن دانست و افزود: اگر میزان کمی از بودجه‌های جاری در بخش‌های مختلف در این حوزه سرمایه‌گذاری شود مطمئنا در آینده نزدیک شاهد رشد ورزش استان خواهیم بود.

باقری یکی از اساسی‌ترین مشکلات ورزش استان را موازی کاری بخش‌های مختلف تاثیرگذار در این حوزه بیان کرد و اظهار داشت: اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی باید با مدیریت فعالیت‌های ورزشی سایر سازمان‌ها، انرژی و هزینه صرف شده در این حوزه را به صورت هماهنگ، هدایت کند.

باقری با اشاره به اینکه عملکرد هر هیات باید با میزان امکانات آن سنجیده شود، گفت: برای رشد ورزش استان باید هم‌افزایی لازم بین نهادهای مختلف به وجود آید و همه مسوولان با دلسوزی در این عرصه تلاش کنند

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر