کد خبر: 22936 A

اخبار فدراسیون انجمن‌های ورزشی؛

در این رقابت‌ها 50 بازیكن از استان تهران حضور داشتند كه در نهایت 12 نفر به مسابقات انتخابی تیم ملی فوتبال دستی كشورمان راه یافتند.

مسابقات انتخابی فوتبال دستی استان تهران بمنظور انتخاب بهترینها برای حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی كشورمان در سالن " شهر ‌آراء" برگزار شد.

به گزارش ایلنا، در این رقابت‌ها 50 بازیكن از استان تهران حضور داشتند كه در نهایت 12 نفر به مسابقات انتخابی تیم ملی فوتبال دستی كشورمان راه یافتند.

قرار است مسابقات انتخابی تیم ملی بزرگسالان كشورمان برای حضور در رقابتهای جهانی فرانسه با حضور 73 بازیكن روز های پنجشنبه و جمعه نهم و دهم اذرماه جاری در باشگاه شهرارا تهران برگزار می شود.مسابقات انتخابی تیم ملی بزرگسالان کشور در تهران بر اساس سهمیه های استانی اعلام شده، انجام می شود تا بهترینها به اردوی اماده سازی دعوت شوند.

شایان ذكر مسابقات انتخابی پیش كسوتان روز دوشنبه ششم و انتخابی تیم ملی بانوان نیز روز چهارشنبه هشتم آذرماه جاری در همین مكان برگزار می شود.

براساس این گزارش، در پایان مسابقات انتخابی، 17 بازیكن شامل هفت بازیكن بزرگسالان در رده آقایان – چهار بازیكن خانم – 4 بازیكن پیش كسوت و دو بازیكن از معلولان و جانبازان برای حضور در اردوی تیم های ملی بمنظور حضور در رقابتهای جهانی فرانسه دعوت خواهند شد.

مسابقات فوتبال دستی جهانی فرانسه از 14 دیماه سالجاری در شهر نانت برگزار خواهد شد.

پشتكار مصمم ملی پوشان كریكت برای حضور در مسابقات آسیایی تایلند

دومین مرحله از اردوی تیم ملی کریکت کشورمان بمنظور شرکت در رقابتهای قهرمانی "سید دو" آسیا با حضور مربی نام اشنای پاکستانی درشهرستان چابهار با انرژی مضاعف و پشتكار مثالزدنی ادامه دارد.

مرحله نخست اردوی امادگی با 40 بازیکن برگزارشد که طی آن " محمود رشید دار" مربی پاکستانی، 26 نفررا به مرحله دوم معرفی نمود.

بر اساس این گزارش،مرحله دوم تا 9 آذرماه جاری در چابهار ادامه می یابد که طی آن 14 نفر نهایی به مرحله سوم اردو كه در تهران برگزار خواهد شد، راه خواهند یافت.

شایان ذکر است تیم ملی کشورمان در مسابقات سید دو اسیا در بانکوک، روز جمعه 17 آذر با سنگاپور نبرد می کند و روز شنبه نیز با تایلند میزبان این رقابتها پیکار خواهد کرد.

این مسابقات با حضور 7 تیم در شهر بانکوک مرکز تایلند از تاریخ 17 تا 23 آذرماه سالجاری برگزار می شود که در نهایت دو تیم برتر راهی سید یک آسیا خواهند شد.

در گروه یک، تیمهای ایران – سنگاپور و تایلند و در گروه دو، تیمهای بحرین – قطر – چین و میانمار (برمه) باهم پیکار خواهند کرد.

اسامی بازیکنان حاضر در مرحله دوم اردوی تیم ملی كریكت كشورمان به این شرح است:

استان سیستان و بلوچستان: عبدالوهاب ابراهیمی پور- سلمان شیخی – لقمان شیخی – شیر محمد بلوچ نژاد – زبیر آفرین – ساجد رئیسی – راشد میهن دوست – افشین تیره دست – اصغر رئیسی – یحیی شیخی – حسین لاشاری – دادخدا دهانی – علی نارویی – نعیم بامری – مسعود جایزه – عبدالوهاب خورسند – منصور رئیسی – فرامرز شه بخش – مرتضی رادوزهی – احمد شادزهی

استان گلستان: محمد سیاسر – مهدی منصوری – رضا یونسی – سعید غلامی - مهران دری

استان کرمان: آرمین علیزاده

 

سرپرست انجمن دراگون بوت:

عقد تفاهم نامه با نیروهای مسلح حائز اهمیت است

سرپرست انجمن دراگون بوت در گفت و گویی با اشاره به لزوم گسترش تعامل با نهادهای مختلف دولتی و غیر دولتی اضافه کرد: اتکاء به بودجه فدراسیون نمی تواند پاسخگوی نیازهای پیش روی ما باشد، از همین رو ما به دنبال یافتن منابع مالی و اعتباری دیگر هستیم.

محمدکنی افزود: در همین راستا با نهاد های مختلفی از جمله آموزش و پرورش، شهرداری ها و نیروهای مسلح وارد مذاکره شده ایم که در اولین گام موفق به عقد تفاهم نامه با تربیت بدنی نیروهای مسلح گردیدیم.

وی اضافه كرد: البته این تفاهم نامه ابتدا با هدف راه اندازی دراگون بوت در حیطه نیروهای مسلح تنظیم شد، اما با رایزنی هایی که انجام شد ابعاد این تفاهم نامه گسترش یافت و حتی شامل دیگر رشته های تحت پوشش فدراسیون انجمن های ورزشی نیز گردید.

کنی با اشاره با ورود دراگون بوت به بازیهای پلیس های جهان افزود: سال آینده رقابت های دراگون بوت در بازیهای پلیس های جهان در ایرلند برگزار می شود و ما امیدواریم تا آن زمان تیم خوبی از نیروهای مسلح را آماده حضور در این رقابت ها نماییم.

وی در پایان از تلاش های بی وقفه و همكاری سردار "مهر علی باران چشمه" رییس تربیت بدنی نیروهای مسلح تشکر و قدردانی کرد.

موی تای راگبی فدراسیون انجمن‌های ورزشی فوتبالدستی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر