کد خبر: 21366 A

هاشمی جواهری:

استاندار در این جلسه مسوولیت ساماندهی به بحث مالکیت ابومسلم را بر عهده اداره کل گذاشت.

استاندار جدید خراسان رضوی در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان بر حمایت کامل خود از عزم جدی مدیریت ورزش استان برای حل مشکلات این حوزه تاکید کرد.

به گزارش ایلنا، در جلسه ای که در محل استانداری خراسان رضوی برگزار شد محمد حسین فروزان مهر بر حمایت از مدیریت ورزش و جوانان استان، پیگیری وضعیت تیم ابومسلم، اقدام جدی برای گسترش معنویت و اخلاق در ورزش و برطرف شدن مشکلات مالی اداره کل تاکید کرد.

استاندار خراسان رضوی همچنین با اشاره به ظرفیت بالای جوانان استان بر توسعه ورزش در 2 بعد همگانی و قهرمانی تاکید کرد.

سید علی اکبر هاشمی جواهری، مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی در حاشیه این جلسه گفت: این جلسه با هدف شناساندن ظرفیت ها، توانمندی ها و استعدادهای استان در حوزه های ورزش و جوانان و تبیین مسایل و مشکلات پیش روی ورزش برگزار شد.

وی خاطر نشان کرد: استاندار در این جلسه تاکید داشت که تمامی تصمیم گیری های مربوط به امور ورزش و جوانان استان باید از طریق اداره کل ورزش و جوانان پیگیری شود و استانداری از تصمیمات مدیریت ورزش استان حمایت می کند.  استاندار در این جلسه از حمایت و پشتیبانی مادی و معنوی از ورزش استان تاکید کرد که نشان از اهمیت حوزه ورزش و جوانان برای وی دارد.

هاشمی جواهری در خصوص نظر استاندار درباره وضعیت تیم ابومسلم اظهار داشت: استاندار در این جلسه مسوولیت ساماندهی به بحث مالکیت ابومسلم را بر عهده اداره کل گذاشت و اعلام کرد که استانداری از تصمیمات اتخاذه در اداره کل حمایت خواهد کرد.

وی با اشاره به برگزاری جلسه شورای عالی ورزش استان در آینده نزدیک اظهار داشت: از استاندار خواستم تا هرچه زودتر این جلسه برگزار شود.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی همچنین با اشاره به ارایه گزارش از عملکرد اداره کل در حوزه سالم سازی فضای ورزشی در استان از تاکید استاندار برای تداوم و ارتقاء فعالیت های اداره کل در حوزه جوانان و خانواده خبر داد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر