کد خبر: 11427 A

در سوپر لیگ کاراته بانوان؛

دانشگاه آزاد اسلامی هم که دور نخست استراحت داشت، دور دوم موفق شد با نتیجه 29 بر صفر مروارید کردستان را با شکست بدرقه کند و با 9 امتیاز در جای دوم بایستد.

در هفته دوم از دور رفت سوپر لیگ کاراته بانوان که امروز پنجشنبه 20 مهرماه در سالن شهید کبکانیان تهران برگزار شد، تیم علمدار کربلا با دو پیروزی مجموع امتیازاتش را به عدد 12 رساند تا همچنان جایگاه خود را در صدر جدول رده بندی حفظ کند.

به گزارش ایلنا، تیم علمدار کربلا در مرحله اول فولاد مبارکه سپاهان را با نتیجه 20 بر 9 شکست داد. در این دیدار سمیرا ملکی پور، سحر شیروانی و مرجان جعفری نژاد برای تیم فولاد و بیان اسدی، زینب جباری و رزیتا غفاری برای تیم علمدار پیروزی بدست آوردند. در کاتای انفرادی و تیمی هم تیم علمدار پیروز تاتامی بود.

در مرحله دوم تیم علمدار کربلا با نتیجه 24 بر 4 تلوان گیلان را برد تا با 12 امتیاز در مکان نخست جدول رده بندی قرار بگیرد.در این بازی صحرا اسدی، الهام شهریاری، بیان اسدی، زهرا مرداخانی و رزیتا غفاری یاران پیروز تیم علمدار بودند. مریم حاجی پور هم یک پیروزی برای تیم تلوان کسب کرد. تیم علمدار در کاتای تیمی و انفرادی هم برنده شد.

دانشگاه آزاد اسلامی هم که دور نخست استراحت داشت، دور دوم موفق شد با نتیجه 29 بر صفر مروارید کردستان را با شکست بدرقه کند و با 9 امتیاز در جای دوم بایستد.

فولاد مبارکه سپاهان هم با 6 امتیاز سوم شد. فولادیها با شکستی که ابتدا مقابل تیم علمدار کربلا خوردند در بازی دوم با حساب 24 بر 4 هیات کاراته شاهرود را مغلوب کردند.برای تیم فولاد در این مبارزه سمیرا ملکی پور، فرشته موسوی، شهره خدایار، فروزان بوسعیدی، سعیده خورسندی به برتری مقابل حریفان رسیدند و مهیا صفوی یک برد را برای تیم شاهرود به ارمغان آورد. در کاتای تیمی و انفرادی هم این تیم فولاد بود که برنده از زمین خارج شد.

در سایر دیدارها نتایج ذیل بدست آمد: نگین نمای سمنان با نتیجه 16 بر 12 از هیات کاراته شاهرود باخت،در این دیدار مهناز ندیمی و زهرا رستمی برای تیم نگین نمای سمنان و مهناز سنایی، فرشته سلطانی،مونا غلامی و آزیتا گله دار برای تیم شاهرود پیروزی کسب کردند.کاتای تیمی را نگین نمای سمنان برد و در کاتای انفرادی هیات کاراته شاهرود پیروز شد.
تلوان گیلان 29 بر صفر از سد مرواردید کردستان گذشت.
در مرحله دوم نگین نمای سمنان استراحت داشت.

کاراته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر