کد خبر: 101292 A

مسابقات دارت لیگ برتر و دسته یک کشور؛

دومین مرحله لیگ برتر و دسته یک دارت آقایان در خانه دارت شهید کشوری تهران برگزار شد.

دومین مرحله لیگ برتر و دسته یک دارت آقایان در خانه دارت شهید کشوری تهران برگزار شد.

به گزارش ایلنا، ابتدا دارت‌اندازان دسته یک کشور در دو گروه 12 تایی رقابت خود را آغاز کردند، در گروه "الف" در غیاب "محمد روشن‌بین" که تا بیش از از شروع مرحله دوم با 7 امتیاز در صدر جدول قرار داشت تا رده هشتم نزول کرد، هم اکنون جواد دانشور، احمدرضا مداح، هر کدام با 13 امتیاز و تنها به دلیل تفاضل لگ در مکان های اول و دوم قرار دارند و علی قدسی و مجید زورمند نیز به ترتیب در مقام های سوم و چهارم جدول تکیه زده اند.

در گروه "ب" آقای محمد مهدی دهقان با پیروزی‌های خوب خود از 8 بازی 16 امتیاز کامل را بدست آورد و نشان داد حذف در رنکینگ کشوری انگیزه این بازیکن خوب مشهدی را دو چندان کرده است. پس از وی همچون مرحله اول مجید زنگنه با 13 امتیاز در مقام دوم قرار گرفت.

در این گروه سه دارت‌انداز به نام‌های آقایان احمد واثق، دانیال مکارمی و صالح دهقان با 9 امتیاز و تنها به دلیل تفاضل لگ به ترتیب در مکان‌های سوم تا پنجم قرار گرفتند.

در ادامه 16 دارت‌انداز لیگ برتری بر اساس برنامه‌ریزی قبل به رقابت با حریفان‌شان پرداختند و در پایان دو مرحله شاهین حسینی با بازی‌های درخشان خود توانست سکوی اولی را با 16 امتیاز و بدون باخت به دست بیاورد. پس از وی نیز حسین اعرابی و حمید رضا مومنی هرکدام با 15 امتیاز در مکان‌های بعدی جدول قرار گرفتند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر