کد خبر: 101276 A

دوازدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر؛

سرپرست تیم تكواندو دانشگاه آزاد گفت: به منظور ایستادن بر سكوهای قهرمانی در دوازدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر جام خلیج فارس شركت خواهیم كرد.

سرپرست تیم تكواندو دانشگاه آزاد گفت: به منظور ایستادن بر سكوهای قهرمانی در دوازدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر جام خلیج فارس شركت خواهیم كرد.

به گزارش ایلنا، رضا ایمان‌زاده با بیان این مطلب افزود:‌ تیم تكواندوی دانشگاه آزاد درحالی برای حضور در دوازدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر باشگاه های كشور،‌ تمرینات آماده سازی خود را پیگیری می كندكه به منظور حضور موفق دراین دوره از مسابقات و بنا بر تصمیم مسئولان باشگاه،‌ تركیب تیم در دیدارهای سال جاری شامل تكواندوكاران جوان خواهد بود.

وی افزود:‌ این امر با هدف پشتوانه سازی و شناسایی استعدادهای برتر این رشته ورزشی صورت می گیرد و همچنین موفقیت تیم را در رقابتهای آینده تضمین می كند.

سرپرست تیم تكواندو دانشگاه آزاد درباره هدف از حضور این تیم در مسابقات لیگ برتر سال جاری بیان كرد: تیم تكواندو دانشگاه آزاد در رقابت‌های فصل گذشته لیگ برتر با 14 امتیاز رده چهارم را به خود اختصاص داد و در این دوره از مسابقات با هدف ایستادن بر سكوی های قهرمانی پا به گردونه بازی ها خواهد گذاشت كه امیدوارم با برگزاری تمرینات منظم و فشرده و همچنین اجرای مبارزاتی دقیق و چشمگیر،‌ شاهد دستیابی به این امر باشیم.

ایمان‌زاده درباره سطح برگزاری رقابت‌های فصل گذشته یادآور شد:‌ یازدهمین دوره مسابقات لیگ برتر تكواندو به واسطه حضور تیم های پرقدرت و استفاده از برترین تكواندوكاران در قالب تمامی تیم های شركت كننده،‌ از سطح برگزاری بسیار بالایی برخوردار بود كه امیدوارم در این دوره از مسابقات نیز شاهد این امر باشیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر