کد خبر: 101190 A

لیگ جهانی سپک تاکرا – دهلی نو

تیم ملی سپک تاکرای کشورمان روز یکشنبه در آخرین دیدار خود در چارچوب لیگ جهانی مقابل تیم قدرتمند تایلند قرار گرفت و به مقام ششم رسید.

تیم ملی سپک تاکرای کشورمان روز یکشنبه در آخرین دیدار خود در چارچوب لیگ جهانی مقابل تیم قدرتمند تایلند قرار گرفت و به مقام ششم رسید.

به گزارش ایلنا، در این دیدار که در سالن "ایندیرا گاندی" شهر دهلی نو برگزار شد تیم تایلند با حساب 3 بر صفر به برتری رسید و به مقام پنجم دست یافت.

علی فولادی راد دبیر انجمن سپک تاکرا و مدیر تیم اعزامی به این مسابقات گفت: تیم ملی ایران که برای نخستین بار گام به این مسابقات نهاده بود بازیهای درخشانی از خود به نمایش گذاشت.

وی افزود پیروزی بر آمریکا و سنگاپور دو تیم قدرتمند جهان کار ساده ای نبود ولی بچه های ما در سایه همدلی و خود باوری توانستند این دو حریف را شکست دهند.

فولادی راد در ادامه گفت: تیم ایران در این مسابقات بالاتر از سنگاپور – ژاپن – برونئی – نپال و فیلیپین قرار گرفت و نشان داد که در عرصه رقابتهای معتبر جهانی حرفهای زیادی برای گفتن دارد.

وی در خصوص ناداوری "تیم داوری" در پیکار حساس با هند گفت: تیم ما مستحق شکست نبود ولی قضاوت ناعادلانه داوران باعث شد تا برابر میزبان بازنده شویم. در این راستا حتی "عبدالحلیم بن قادر" رئیس کنفدراسیون آسیا از مسئولان تیم ملی ایران عذرخواهی کرد.

فولادی راد در پایان با اشاره به صعود 6 پله ای تیم ایران در رده بندی جهانی گفت: تیم ما پیشتر در رده دوازدهم قرار داشت اما در دهلی نو توانست 6 پله صعود کند و در پله ششم جهان بایستد.

فدراسیون انجمن‌های ورزشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر