کد خبر: 100911 A

پینگ‌پنگ ‌نوجوانان و جوانان آسیا– قطر؛

ملی‌پوشان جوان ما برای صعود به جمع 8 تیم برتر آسیا با تیم‌های دوم 3 گروه دیگر مسابقه خواهند داد و از چهار تیم دوم گروه ها، دو تیم به مرحله یک چهارم نهایی صعود می‌کنند.

ملی‌پوشان جوان دختر و پسر تنیس روی میز ایران در دور اول دیدارها برابر رقبای خود شکست خوردند و از صعود به عنوان نفر نخست گروه به جمع 8 تیم برتر آسیا باز ماندند. جوانان پسر کشورمان در دومین دیدار موفق شدند 3 بر صفر مقابل ماکائو به برتری دست یابند.

به گزارش ایلنا، دور سوم مرحله گروهی مسابقات تیمی جوانان قهرمانی آسیا در دوحه قطر برگزار شد و طی آن تیم ملی جوانان کشورمان در سومین دیدار خود با حساب 3 بر 1 مغلوب قزاقستان شد تا نتواند سرگروه شود و به عنوان تیم دوم برای صعود فردا به مصاف تیم های دوم گروه های دیگر برود.

در این دیدار پوریا عمرانی تنها برد ایران را با نتیجه 3 بر 1 رقم زد. پوریا عمرانی (3 – 1) سروش امیری نیا (3 – 0) و متین لطف‌الله‌نسبی (3 – 1) مقابل حریفان خود تن به شکست دادند.

ملی‌پوشان جوان کشورمان برای صعود به جمع 8 تیم برتر آسیا با تیم‌های دوم سه گروه دیگر مسابقه خواهند داد و از چهار تیم دوم گروه ها، دو تیم به مرحله یک چهارم نهایی صعود می‌کنند.

در ادامه این پیکارها تیم ملی جوانان دختر ایران نیز در دومین بازی خود با نتیجه 3 بر صفر مغلوب تیم قدرتمند ژاپن شد تا روز بعد برای صعود به جمع 8 تیم برتر آسیا با تیم های دوم گروه های دیگر مسابقه بدهد. تیم ایران با ترکیب مهشید اشتری، صبا صفری و زهرا علوی به مصاف ژاپن رفتند.

تیم ملی جوانان پسر کشورمان در دومین دیدار مرحله گروهی رقابت های قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا که در دوحه قطر در حال برگزاری است موفق شد با هدایت محسن شیشه گرها 3 بر صفر مقابل ماکائو به برتری دست یابد. در این دیدار که جوانان کشورمان مقتدرانه پیروز میدان شدند پوریا عمرانی و آرمان حاجی ئی با نتیجه 3 بر صفر و سروش امیری نیا با حساب 3 بر 1 مقابل حریفان خود به پیروزی شدند. ملی پوشان جوان کشورمان در دیدار بعدی خود برای سرگروهی به مصاف قزاقستان رفتند.

در رقابت‌های جوانان دختر، تیم‌های چین و کره جنوبی قهرمان و نایب قهرمان سال گذشته آسیا از حضور در مرحله مقدماتی معاف هستند و تیم‌های اول گروه‌ها نیز مستقیماً به مرحله دوم صعود خواهند کرد و برای دو تیم دیگر مرحله یکچهارم نهایی مسابقه‌ای میان 4 تیم دوم گروه‌ها برگزار می‌شود تا جمع 8 تیم برتر آسیا کامل شود در این دوره رقابت‌ها تکمیل شود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر