کد خبر: 100895 A

تیم ملی به 80 درصد آمادگی رسیده؛

یک ماه دیگر تا رقابت‌های کاپ آسیا فرصت داریم که با توجه به انجام تمرینات تاکتیکی تیم آمادگی بیشتری پیدا خواهد کرد.

کاپیتان تیم ملی واترپلو گفت: مالارا از تیم ملی ایران شناخت کافی دارد و ارتباط خوبی با بازیکنان برقرار کرده است.

به گزارش ایلنا، علیرضا شهیدی‌پور با اشاره به ارتباط خوب مالارا با بازیکنان گفت: ارتباط خوب مربی با بازیکن یکی از فاکتورهای یک مربی تواناست که مالارا به خوبی از عهده آن برآمده است. همچنین نحوه تمرینات و ایجاد نظم در تیم از دیگر نکات مثبت این مربی است.

وی ادامه داد: با شناختی که از تیم دارم می‌توانم بگویم در حال حاضر تیم به 80 درصد آمادگی رسیده، البته یک ماه دیگر تا رقابت‌های کاپ آسیا فرصت داریم که با توجه به انجام تمرینات تاکتیکی تیم آمادگی بیشتری پیدا خواهد کرد.

شهیدی‌پور با اشاره به لزوم مسابقات تدارکاتی در اردوی آمادگی واترپلو تصریح کرد: اگر بازی‌های تدارکاتی خوبی داشتیم، مطمئناً سطح آمادگی تیم و هماهنگی آن بیشتر می‌شد و مربی می‌توانست ارزیابی دقیق‌تری از تیمش داشته باشد. متاسفانه برگزاری اردوهای تدارکاتی هزینه دارد و تاکنون فدراسیون شرایط برگزاری آن را نداشته است.

کاپیتان 3 دوره رقابت‌های کاپ آسیا متذکر شد: در این رقابت‌ها چین قوی‌ترین رقیب ایران خواهد بود که البته تا این لحظه از شرکت کردن تیم‌های ازبک و ژاپن اطلاعی نداریم که آنها نیز می‌توانند حریف‌های قدرتمندی برای ما باشند. تیم ملی واترپلو تمامی تلاش خود را برای بدست آوردن نتیجه مطلوب در این رقابت‌ها انجام می‌دهد تا به این صورت از زحمات مسئولان فدراسیون و همچنین مربی تیم ملی قدردانی کند.

وی با بیان اینکه تیم ملی واترپلو ترکیب جوانی دارد، گفت: تیم ملی جوان است و اگر به این تیم بها داده شود و نیازهای اولیه آنها که اردوها، تمرینات و لیگ منظم است برطرف شود و حمایت‌های لازم نیز صورت گیرد نوید آینده درخشانی را به واترپلوی ایران خواهم داد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر