کد خبر: 100470 A

سطح مسابقات جهانی بالا بود؛

سطح مسابقات جهانی مجارستان بسیار بالا بود و حریفان قدرتمندی در این مسابقات شرکت کردند.

بازیکن تیم ملی شمشیربازی گفت: سطح مسابقات جهانی مجارستان بسیار بالا بود و حریفان قدرتمندی در این مسابقات شرکت کردند.

به گزارش ایلنا، علیرضا ادهمی در اسلحه فلوره گفت: مسابقات جهانی مجارستان از سطح بالایی برخوردار بود و حریفان قدرتمندی در این مسابقات حضور داشتند. با نمایندگان کشورهای روسیه، اکراین، کانادا، اسلواکی و کلمبیا مسابقه دادم که در نهایت با 2 برد و 2 باخت نتایج خوبی کسب کردم.

وی تصریح کرد: در دور مقدماتی به نماینده کشور روسیه با نتیجه 2 بر 5 و در ادامه حریف اکراینی با نتیجه 6 بر 5 از من پیشی گرفت. در ادامه رقابت‌ها حریفی از کشور کانادا، و کلمبیا، اسلواکی به ترتیب با نتیجه 5-3 این حریفان را شکست دادم.

وی درخصوص اردوی پیش از اعزام به مسابقات امیدهای آسیا افزود: فدراسیون شمشیربازی و کادر فنی تیم تصمیم گرفتند 4 نفر را به این مسابقات اعزام کنند که نام من هم در لیست تیم اعزامی مسابقات جهانی شمشیربازی امیدهای آسیا است. اکنون هم زیر نظر مربی به تمرین می پردازم تا با آمادگی صد در صدی به این مسابقات اعزام شوم.

ملی پوش شمشیربازی خاطرنشان کرد: سطح مسابقات آسیایی هم به دلیل حضور کشورهای چین، کره، ژاپن و هنگ‌کنگ بالا است اما با تجاربی که در مسابقات جهانی به دست آوردیم امیدواریم شمشیرزنان ایرانی در کویت غوغا کنند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر