کد خبر: 100438 A

محمدی‌اصل:

زدیکی صالحی به رییس جمهور موجب تقویت بیشتر وزارت ورزش و جوانان و فعالیت‌های چشمگیرتر این وزارتخانه خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان گفت: سیدرضا صالحی امیری توانایی و شایستگی ایجاد تحول جدی در حوزه ورزش و جوانان را دارد و می‌تواند حواشی آن را برطرف نماید.

به گزارش ایلنا، رضا محمدی‌اصل با اشاره به انتصاب سیدرضا صالحی‌امیری به عنوان سرپرست وزارت‌ورزش و جوانان گفت: وی چهره‌ای دانشگاهی و در عین حال مدیری تواناست و سابقه مدیریت او به خوبی حاکی از آن است که می‌تواند مجموعه را مدیریت کند.

محمدی اصل تاکید کرد: یکی از ضعف‌های وزارت ورزش و جوانان، مغفول ماندن مسائل جوانان و تاکید مدیران بر حوزه ورزش بود، اما در سابقه مدیریت صالحی‌امیری جنبه جوانان بر ورزش برتری دارد و امیدوارم همین نگاه باعث توجه بیشتر به حوزه جوانان شود.

وی اضافه کرد: قطعا وی به خاطر تجربه کاری و سوابق دیگری که در حوزه اجرایی و چندین سمت کلیدی در پست‌های مختلف داشته‌اند می توانند در این حوزه موفق باشند.

وی اظهار داشت: امیدواریم وزیر پیشنهادی در بحث حمایت ورزشی به‌ویژه در شهرستان‌های کوچک که از نظر مالی در تنگنا بوده و دارای و مشکلات مالی بالا هستند ورود پیدا کند.

محمدی اصل بحث ماده ۸۸ و معاف کردن اجاره اماکن ورزشی شهرستان‌های زیر ۵۰۰ هزار نفر را از جمله پیشنهادات برای وزیر آینده دانست و گفت: موارد و مشکلات به وزیر پیشنهادی ارایه خواهد شد.

مدیر کل ورزش وجوانان لرستان ادامه داد: از سوی دیگر نزدیکی صالحی به رییس جمهور موجب تقویت بیشتر وزارت ورزش و جوانان و فعالیت‌های چشمگیرتر این وزارتخانه خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر