کد خبر: 49872 A

با حضور علیرضا محجوب؛

مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با حضور علیرضا محجوب، مسئولین شهرداری تهران، مدیران مهدهای کودک و پیش دبستانی و جمعی از دانشجویان رشته مربیگری قرآن کودکان برگزار می‌شود.

ایلنا: فاطمه حاجی محمدی دبیر اولین نمایشگاه دستاوردهای آموزشی مربیان قرآن کودک گفت: دارالقرآن خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد تا اولین نمایشگاه تخصصی دستاوردهای کمک آموزشی قرآن کودکان را امروز(5 اسفند) افتتاح کند.

وی افزود: مراسم افتتاحیه این نمایشگاه امروز ساعت 15 با حضور علیرضا محجوب نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، مسئولین شهرداری تهران، مدیران مهدهای کودک و پیش دبستانی و جمعی از دانشجویان رشته مربیگری قرآن کودکان در سالن اجتماعات دارالقرآن خانه کارگر برگزار می‌شود.

وی گفت: این نمایشگاه با هدف معرفی آثار کمک آموزشی در حوزه تدریس علوم دینی و قرآنی به کودکان برگزار می‌شود و تا کنون بیش از 400 اثر توسط فارغ التحصیلان دوره مربیگری قرآن کودک تهیه و تدوین شده است که جهت نمایش به دبیرخانه این نمایشگاه ارسال شده است.

وی افزود: این نمایشگاه از 5 تا 10 اسفند در سالن نمایشگاهی دارالقرآن خانه کارگر واقع در تهران خیابان جمهوری، خیابان اردیبهشت جنوبی، نبش کوچه شهید حقیقت بیان، پلاک 32 برگزار می گردد که همه علاقمندان می توانند از ساعت 10 الی 18 از آن بازدید کنند و بازدید برای عموم نیز آزاد است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر