کد خبر: 4585 A

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان:

این کتابخانه در راستای دسترسی آسان قرآن پژوهان و مانوسین با قرآن و جویندگان معارف عمیق قرآنی به منابع علمی و تفاسیر معتبر قرآنی راه اندازی می شود.

ایلنا: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان گفت: همزمان با دهه کرامت دارالقرآن کریم بین المللی در شهرستان سنندج افتتاح می شود.

اسماعیل رستمی در گفتگو با ایلنا تصریح کرد: دارالقرآن بین المللی قرآن کریم از مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان کردستان در جوار زیارتگاه هاجره خاتون (س) سنندج احداث و همزمان با دهه کرامت افتتاح می شود.

وی افزود: این دارالقرآن با هدف ترویج حفظ، قرائت، تحقق و تدبر در قرآن کریم در بین جوانان و لزوم توجه بیشتر به مسائل قرآنی راه اندازی می شود.

رستمی اظهار داشت: در حال حاضر این دارالقرآن به صورت موقتی افتتاح شده و عملیات اجرایی آن در جریان است و انتظار می رود با همکاری مسئولان در آینده نزدیک به بهره برداری کامل برسد.

وی  یادآور شد: انتظار می رود با برنامه ریزی منظم و منسجم و استفاده از مربیان برجسته استانی در این مرکز قرآنی بتوان در راستای ارتقاء سطح قاریان و ترغیب جوانان به قرآن و قرآن خوانی گام های موثری برداشت.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان گفت: در راستای ترویج و تفسیر مباحث قرآن کریم کتابخانه کتابخانه تخصصی علوم و معارف قرآنی با نام پیامبر اعظم (ص) احداث می شود.

رستمی خاطرنشان کرد: این کتابخانه در راستای دسترسی آسان قرآن پژوهان و مانوسین با قرآن و جویندگان معارف عمیق قرآنی به منابع علمی و تفاسیر معتبر قرآنی راه اندازی می شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر