کد خبر: 26458 A

این تجهیزات در راستای تفاهم نامه منعقده شده ستادعالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور با استانداری گلستان به مبلغ 500 میلیون تومان خریداری شده و در اختیار کانون های مساجد استان قرار می گیرد

ایلنا - گرگان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد گلستان از توزیع دو هزار و ۲۳۹ عدد تجهیزات بین کانون های مساجد این استان خبر داد و گفت: این تجهیزات بین کانون های مساجد استان توزیع می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در گرگان، مهدی بیكی گفت: این تجهیزات شامل؛ یکصد و 68 عدد کامپیوتر، یکصد و 20 چاپگر، 25 دستگاه کپی، 259 میز چوبی، 318 قفسه، یک هزار و 36 صندلی چوبی، یکصد دوربین عکاسی، 30 عدد ویدئو پروژکشن، 88 فایل کشویی، 35 بخاری گازی، 30 پنکه زمینی و 30 تخته وایت برد است.

وی افزود: این تجهیزات در راستای تفاهم نامه منعقده شده ستادعالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور با استانداری گلستان به مبلغ 500 میلیون تومان خریداری شده و در اختیار کانون های مساجد استان قرار می گیرد.

بیکی با بیان اینکه کار در عرصه فرهنگی در ابتدا نیازمند نیروهای توانمند و خلاق است و ابزار و وسایل فعالیت آنان نیز باید فراهم شود، تصریح کرد: دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد گلستان درصدد است مشکل نیاز کانون ها را با توزیع این وسایل مرتفع کند.

وی ادامه داد: امسال بخشی از این نیازها برطرف شده و قصد داریم با حمایت های مسئولان درخواست های کانون ها را پاسخگو باشیم و تمامی این نیازها را حل کنیم.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد گلستان اظهارامیدواری کرد: با تزریق این وسایل به بدنه کانون ها، شاهد خلق رویدادهای خوب فرهنگی و هنری باشیم.

بیکی در پایان از حمایت و پیگیری دبیرستادعالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور در خریداری این اقلام و تجهیزات تشکر کرد و اظهارداشت: حمایت و پیگیری مجدانه حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی، دبیرستادعالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور سبب خریداری تجهیزات و اقلام کانون های مساجد استان شد.

گلستان کانون های فرهنگی و هنری مساجد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر