کد خبر: 16596 A

دبیر ستاد اقامه نماز استان همدان با اشاره به خلاقیت برگزاری جشنواره ملی نماز از استان همدان بوده است، گفت: 17 و 18 آبان امسال، همدان میزبان جشنواره ملی نماز است.

ایلنا - همدان: دبیر ستاد اقامه نماز استان همدان با اشاره به خلاقیت برگزاری جشنواره ملی نماز از استان همدان بوده است، گفت: 17 و 18 آبان امسال، همدان میزبان جشنواره ملی نماز است.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام سید مرتضی حسنی حلم، دبیر ستاد اقامه نماز استان همدان، صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: جشنواره ملی فرهنگی و هنری نماز برای دومین بار، 17 و 18 آبان امسال در تالار معلم همدان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه خلاقیت برگزاری این جشنواره از استان همدان بوده است، اضافه کرد: درصدد ایجاد دبیرخانه دائمی این جشنواره در همدان هستیم تا سال های آنیده نیز این جشنواره در همدان برگزار شود.

حسنی حلم مخاطبان اصلی این جشنواره و ستاد اقامه نماز استان را کودکان، نوجوانان و جوانان عنوان و تصریح کرد: این محورها به لحاظ تاثیرپذیر بودن و با توجه به اینکه این اقشار پذیرای حقیقت هستند درنظر گرفته شده است.

دبیر ستاد اقامه نماز استان در ادامه گفت: الگوسازی برای نسل جدید با معرفی نماز به عنوان بالاترین مظهر عبودیت، خلق و تولید اثار فاخر هنری با رویکرد دینی به ویژه امر مقدس نماز و شناسایی استعدادهای ادبی و هنری جامعه در راستای صیانت و پاسداشت از سرمایه های هنری و دینی در خلق آثار نماز از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.

حجت الاسلام حسنی حلم با اشاره به برگزاری این جشنواره در 5 بخش اضافه کرد: این بخش ها شامل پویانمایی، فیلم نامه نویسی، خاطره نویسی، داستان کوتاه و فیلم کوتاه است.

وی با بیان یانکه 551 اثر به دبیرخانه این جشنواره رسیده است، تصریح کرد: 24 اثر در بخش پویانمایی، 193 اثر در بخش داستان کوتاه، 130 اثر در بخش خاطره نویسی، 112 اثر در بخش فیلم نامه نویسی و 92 اثر در بخش فیلم کوتاه به دبیرخانه ارسال شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر