کد خبر: 7976 A

وزیر ارشاد در پاسخ به ایلنا:

سید محمد حسینی در حاشیهٔ نشست امروز به سوالات خبرنگاران دربارهٔ کاغذ و تحریم اسکار پاسخ داد. او عنوان کرد که حوزه هنری از طرح تحریم اسکار استقبال کرده و تحریم آن قطعی است.

ایلنا: وزیر ارشاد در حاشیهٔ جلسهٔ امروز (یکشنبه ۹ مهرماه) به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.


به گزارش خبرنگار ایلنا، سید محمد حسینی در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا دربارهٔ دلیل نام نبردن از کاغذ تحریر در فهرست اولویت‌های اختصاص ارز برای واردات گفت که از این موضوع اطلاعی ندارد.


او در مورد باقی ماندن تعرفهٔ کاغذ در سایت گمرک گفت: ‌همانطور که قبلآ هم عنوان شد، این موضوع تصویب شده و باید ابلاغ شود و به دلیل طی مراحل اداری، این مساله بلافاصله انجام نمی‌شود. کاغذ انواع مختلفی دارد و چیزی که مورد نظر ماست، کاغذ تحریر و کاغذ مطبوعات و نشریات است. تاکید ما بر این دو مورد بوده و هفتهٔ گذشته هم در حاشیهٔ نشست هیات دولت با وزارت صنعت، معدن و تجارت هم صحبت شده که تعرفهٔ چه مواردی باید حذف شود. توافق قطعی انجام شده و به زودی اعلام می‌شود.


وزیر ارشاد در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار ایلنا دربارهٔ وضعیت نهایی اسکار گفت: حوزهٔ هنری هم در این باره اظهار نظر کرده و آقای حمزه‌زاده؛ معاون حوزه هم در این مورد نظر داده و از این مساله استقبال کرده‌اند و تحریم اسکار قطعی است.

سید محمد حسینی تحریم اسکار کاغذ تحریر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر