کد خبر: 39974 A

در کتابخانه ملی برگزار می‌شود؛

نخستین همایش «محتوای ملی در فضای مجازی (همایش تهران)» فردا چهارشنبه ۴ بهمن ماه در سازمان اسناد و کتابخانه ملی برگزار می‌شود.

ایلنا: نخستین همایش «محتوای ملی در فضای مجازی (همایش تهران)» فردا چهارشنبه ۴ بهمن ماه در سازمان اسناد و کتابخانه ملی برگزار می‌شود.
به گزارش ایلنا، ۴۱ مقاله و پوستر در حوزه‌های مختلف از مهندسی شبکه و نرم افزار تا حوزه‌های ارتباطات انسانی، فضای مجازی، رسانه و مطالعات فرهنگی به دبیرخانه همایش رسیده که از میان آن‌ها ۲۵ مقاله و ۶ پوستر انتخاب شدند و در ۶ پنل ارائه می‌شود.
از میان مقالات انتخاب شده، ۹ مقاله و ۲ پوستر مقاله با موضوع تولید محتوای مجازی و مسائل مرتبط با آن، ۵ مقاله و ۳ پوستر و مقاله با موضوع سیاست‌گذاری، مدیریت و برنامه‌ریزی محتوای مجازی، ۳ مقاله و ۲ پوستر مقاله با موضوع کاربران و محتوای مجازی و قوانین و ۵ مقاله و ۱ پوستر مقاله با موضوع ارزیابی و نظارت بر محتوای مجازی می‌پردازد.
هم چنین در این همایش شخصیت‌های علمی ایرانی بسیاری از دانشگاه‌های مختلف و در حوزه سیاست گذاری و امورد اجرایی مجازی سخنرانی خواهند کرد. ۳ نفر از اساتید برجسته خارجی حوزه فضای مجازی به نام‌های «آتنا کاراتزو گیانو»، «کرک سنت امانت» و «کریستوف ژرمان» در این همایش سخنرانی خواهند داشت که ۲ نفر به صورت آنلاین سخنرانی می‌کنند. «کریستوف ژرمان» استاد دانشگاه و متخصص در حقوق قانون مالکیت معنوی است که در این همایش حضور خواهد داشت.
گفتنی است نخستین همایش «محتوای ملی در فضای مجازی (همایش تهران)» ساعت ۸: ۳۰ صبح در سالن همایش‌های سازمان اسناد و کتابخانه ملی برگزار می‌شود.

سازمان اسناد و کتابخانه ملی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر