کد خبر: 33344 A

کتاب کار بنفشه (آموزش و تمرین ششم دبستان) عنوان یکی از تازه‌ترین آثار منتشر شده از سوی واحد کودکان و نوجوانان موسسه انتشارات قدیانی است.

ایلنا: انتشارات قدیانی هم زمان با دایر شدن مقطع تحصیلی ششم دبستان دست به انتشار «کتاب کار بنفشه» برای دانش آموزان این دوره تحصیلی زده است. مقطعی که با تغییر نظام آموزشی کشور، کلاس ششم دبستان را با ماهیت و رویکردی نامشخص در برابرآموزگاران و اولیای دانش آموزان قرار داده است.
به گزارش ایلنا، کتابی که بر خلاف بسیاری از کتاب‌های کمک آموزشی نه تنها حل المسائلی از تمرینات درج شده در کتاب را پیش روی دانش آموزان قرار نمی‌دهد بلکه با مطالب خود آن‌ها را در جهت موفقیت هرچه بهتر این مقطع تحصیلی هدایت می‌کند و کتاب‌های «ریاضی»، «علوم تجربی»، «فارسی (خوانداری و نوشتاری)»، مطالعات اجتماعی «و» هدیه‌های آسمانی و آموزش قرآن «را در برمی گیرد.
انتشارات قدیانی، برای اولین بار» کتاب کار بنفشه «را با همکاری دبیران باتجربه ضمن خدمت پایه ششم و بهره گیری از روش آموزش ساده و ارائه نمونه سوالات کاربردی که منجربه پرورش خلاقیت دانش آموزان می‌شود؛ منتشر کرده است. کتابی که با توجه به تفکر محوری و پرسش‌گری کتاب‌های درسی، راه‌های مختلف و متنوعی را در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد.
این کتاب کارتالیفی مشترکی ازبیژن شهبازی، انسیه و سمیه علماء فر، فرزانه گرجی، مریم امیری و راشین قاسمی است که رضا تبریزی (وحید) هم بر آن نظارت داشته است.
کتاب کار بنفشه «در ۴۳۲ صفحه و با تیراژ ۲۲۰۰ نسخه و با قیمت ۹۸۰۰ تومان منتشر و به تازگی وارد بازار کتاب شده است. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر از تازه‌های نشرانتشارات قدیانی می‌توانند به آدرس اینترنتی www. ghadyani. org مراجعه کنند.

انتشارات قدیانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر