کد خبر: 26534 A

نشست‌های «الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت» روز سه شنبه 21 آذرماه این نشست با حضور صاحبنظران، اساتید و دانشجویان برگزار خواهد شد.

ایلنا: نشست بررسی «نسبت میان علم و عمل» توسط رضا داوری اردکانی در دومین سلسله نشست‌های «الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت» پس از یک هفته تعویق به علت آلودگی هوای شهر تهران، در دانشکده اقتصاد، دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا به نقل از ستاد خبری سلسله نشست‌های «الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت»، پس از آنکه هفته گذشته به دلیل آلودگی هوای شهر تهران نشست بررسی «نسبت علم و عمل» توسط داوری اردکانی به تعویق افتاد؛ روز سه شنبه 21 آذرماه این نشست با حضور صاحبنظران، اساتید و دانشجویان برگزار خواهد شد.

دومین سلسله نشست‌های «الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت»: بررسی اندیشه‌ها و تحلیل مبانی با محوریت نقد غرب و ارزیابی میراث تاریخی – تمدنی اسلام و ایران؛ از آبان‌ماه آغاز به کار کرده و هر دو هفته یک بار با سخنرانی یکی از صاحب نظران حوزه ادامه خواهد یافت.

سلسه نشست‌های الگوی ایرانی‌–‌اسلامی پیشرفت: بررسی اندیشه‌ها و تحلیل مبانی؛ با طرحی برنامه‌ریزی شده، به دنبال آن است که جریانی متفاوت از تعاطی فکری را در کانون دانش اقتصادی (دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران) دنبال کند و به دنبال آن است که الگوهای پایه‌‌ای خود را از حوزه‌های فلسفی استخراج کند. این سلسله نشست‌ها به دنبال آن است که ضمن زمینه‌سازی برای به حرکت در آمدن افکار، بتواند در مرحله اول حداقل سوالات اساسی این حوزه را شناسایی کند.

سومین نشست از دومین سلسله نشست‌های الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت روز سه شنبه 21 آذرماه با سخنرانی رضا داوری اردکانی با موضوع «نسبت میان علم و عمل» برگزار خواهد شد.

این نشست‌ از ساعت 15 به مدت یک ساعت به همراه پرسش و پاسخ آزاد در دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران واقع در خیابان کارگر شمالی تقاطع جلال آل احمد برگزار می‌شود.

نشست بررسی «نسبت علم و عمل»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر