کد خبر: 19727 A

به مناسبت ایام هفته کتاب صورت می‌گیرد؛

برپایی نشست‌های تخصصی برای تبیین معارف ناب محمدی یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های استان خراسان رضوی به مناسبت ایام بیستمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران است.

ایلنا: استان خراسان رضوی ضمن برپایی چهاردهمین دوره نمایشگاه بین‌‌المللی کتاب، برای ایام "هفته کتاب" نیز برنامه‌های مختلفی را تدارک دیده که از آن میان می توان به معرفی کتب ارزشمند با موضوع پیامبر اعظم (ص)، رونمایی از کتاب‌های تازه درباره سیره حضرت رسول (ص) و هم‌چنین برپایی نشست‌های تخصصی برای تبیین معارف ناب محمدی اشاره کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی بیستمین دوره هفته كتاب، برپایی 40 نمایشگاه کتاب با حضور 80 ناشر و عرضه 16 هزار جلد کتاب، برگزاری 420 نمایشگاه در مدارس و 11 نمایشگاه در دانشگاه‌ها، 14 مسابقه کتاب‌خوانی، 25 جشن کتاب، 13 شب شعر و اهدای 9 هزار جلد کتاب در سطح استانف از دیگر برنامه‌هایی است که اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی برای ایام بیستمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران تدارک دیده است.

بیستمین دوره هفته كتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار "یادگار ماندگار" از 20 تا 27 آبان ماه سال جاری در سرتاسر كشور برگزار می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر