کد خبر: 16536 A

شعرا و نویسندگان نام‌آشنا از سراسر کشور تاکنون با ارسال بیش از هفتاد اثر حضور پررنگی در نخستین جایزه ادب و هدایت داشتند.

ایلنا: عباس محمدی با اعلام این خبرگفت: تاکنون بیش از هفتاد شعر و داستان کوتاه در منقبت امام هادی علیه‌السلام به دبیرخانه نخستین جایزه هنری «ادب و هدایت» ارسال شده است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان تهران، دبیرعلمی جایزه «ادب و هدایت» با دعوت از نویسندگان و شعرای متعهد کشور برای شرکت در اینجایزه افزود: نویسندگان و شعرای متعهد کشور با ارسال اثر در اینجایزه هنری ضمن تکریم مقام شامخ این امام همام به بسط شعر آیینی در گسترة معرفتی دیگر ائمه نیز کمک شایانی نمایند. وی همچنین تأکید کرد: هدف اصلی اینجایزه بازتعریف معرفتی ابعاد شخصیتی امامان معصوم علیهم السلام با زبان والای هنر می‌باشد که در اولین گام تکریم امام دهم شیعیان امام هادی علیه‌السلام مورد توجه قرار گرفته‌است.
محمدی در پایان تاکید کرد: هنرمندان می‌توانند در شش بخش شعر، داستان کوتاه، متن ادبی، ترانه (مکتوب)، فیلمنامه و نمایشنامه با محوریت تکریم و معرفی نقش، جایگاه و ابعاد شخصیتی امام هادی علیه‌السلام در نخستین جایزه ادب و هدایت شرکت کنند.
علاقه‌مندان تا ۱۵ آذرماه سال جاری فرصت دارند آثار خود را از طریق ثبت نام در سایت جایزه «ادب و هدایت» www. adabfest. ir به نشانی الکترونیکی: info@adabfest. ir و یا از طریق پست به نشانی: تهران - میدان آرژانتین - خیابان شهید احمد قصیر- خیابان دوازدهم شماره ۳ ارسال و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۸۸۵۰۴۶۱۸ و ۱۹ تماس حاصل نمایند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر