کد خبر: 82962 A

هیات داوران نخستین جشنواره بین‌المللی نشانه نوشته پیامبر اکرم (ص) با حضور دو گرافیست مسلمان بین المللی تكمیل شد.

ایلنا: وﺳﺎم ﺷﻮﮐﺖ از عراق و صادق قره مصطفی از تركیه به همراه ابراهیم حقیقی، صداقت جباری، جلیل رسولی، حبیب الله صادقی و مسعود نجابتی آثار نخستین جشنواره بین‌المللی نشانه نوشته پیامبر اکرم (ص) را داوری خواهند كرد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران؛ نخستین جشنواره بین‌المللی پیامبر اکرم (ص) كه با موضوع طراحی نشانه نوشته «محمد رسوال الله» به ریاست مجیدی مجیدی و دبیری ابراهیم حقیقی برگزار می‌شود؛ دو گرافیست مسلمان بین المللی را برای حضور در هیات داوری این جشنواره انتخاب كردند.

این جشنواره به همت برگزارکنندگان فیلم سینمایی «محمد صلی ا... علیه و آله و سلم» و با مشارکت سازمان زیباسازی شهر تهران، با موضوع طراحی نشانه نوشته (لوگوتایپ) «محمد رسوال الله» در مهرماه سال جاری همزمان با عید سعید قربان برگزار می شود.

مهلت ارسال آثار در این جشنواره تا 15 شهریور ماه است و آثار هنری ارسالی به این جشنواره می‌تواند به صورت کالیگرافیک یا خوشنویسانه، آیکونیک یا تصویری (شمایلی)، تایپوگرافیک یا حروفچینانه و هند راینینگ یا دست نویسانه باشد. شرکت برای عموم هنرمندان در این جشنواره آزاد است و كلمه «محمد رسول الله» باید با حروف الفبای فارسی - عربی و انگلیسی طراحی شود. همچنین هر هنرمند می‌تواند حداکثر سه اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال کند.

نخستین جشنواره بین المللی پیامبر اکرم (ص) جوایز 5 هزار دلاری، 4 هزار دلاری و 3 هزار دلاری برای نفرات اول تا سوم در نظر گرفته، ضمن اینکه هیات داوران با اهدای جوایز 1 هزار دلاری به 5 برگزیده از آنها تقدیر خواهد کرد.

 

جشنواره نشانه نوشته پیامبر اکرم(ص)
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر