کد خبر: 82473 A

با انتشار متنی،

استاد جلیل شهناز‌، مردی كه دستانش بوی عشق می داد و از سرپنجه هایش موسیقی می چكید، به دیاری شتافت كه از دیدن و شنیدن آن عاجز وعاجزیم

 ایلنا،سالار عقیلی با انتشار  متنی  درگذشت جلیلی شهناز را تسلیت گفت.

 به گزارش ایلنا متن نامه تسلیت وی بدین شرح است:

نبودنت دردی است كه درمان نمی شود

موسیقی ما- سخت است، سخت! سخت است باور اینكه استادی بزرگ از میانمان رفت تا به باقی بپیوندد اما گریزی نیست جز باور و تسلیت به هنرمندان و مردمی كه به این رفتنها عادت كرده اند.

استاد جلیل شهناز‌، مردی كه دستانش بوی عشق می داد و از سرپنجه هایش موسیقی می چكید، به دیاری شتافت كه از دیدن و شنیدن آن  عاجز وعاجزیم. این بار نیز اگر چه سخت، اما باور می كنیم نبودن اسطوره ای كه ماهها پیش رو به خاموشی می رفت و هرگز نخواستیم جنگیدنش با مرگ را ببینیم، چون به زندگی امیدمان داده بود.

استاد شهناز تكیده شد در میان دیواری كه مرگ بین او و زندگی كشیده بود اما سخنی بر زبان نیاورد و تحمل كرد، شاید روح بزرگش یارای جسمی فرتوت و فرسوده را نداشت كه تمامی سازها، نازها، نواها و رازهای زندگی را گذاشت و برای همیشه عطای دنیای فانی را به لقایش بخشید.

تسلیت ام به عنوان خواننده ای كه در محضر ایشان بسیار آموخت، شاید بتواند تسلی خاطری باشد برای آنهایی كه از رفتن بازماندند.  این تسلیت را پذیرا باشید. برای خانواده این بزرگمرد نیز از خداوند متعال صبر می طلبم.

سالار عقیلی جلیل شهناز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر