کد خبر: 7794 A

نمایشگاه پوستر شرکت مخابرات ایران از میان آثار منتخب ارائه شده در کارگاه طراحی پوس‌تر برگزار می‌شود.

ایلنا: داوود زارعیان مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران گفت: در کارگاه طراحی پوستر که آبانماه در گالری ایوان برگزار خواهد شد، بر اساس نیازهای بصری و مفاهیم کلیدی مورد نظر شرکت مخابرات و استخراج نشانه‌های مرتبط با آن، شرکت‌کنندگان اقدام به طراحی پوس‌تر خواهند کرد.

وی ادامه داد: پیش از این، طی فراخوانی از علاقه‌مندان طراحی پوس‌تر دعوت کردیم تا آثار خود را ارسال نمایند که نهایتاً پس از بررسی، از حداکثر ۲۰ نفر از هنرمندان برای حضور در کارگاه عملی طراحی پوس‌تر دعوت خواهند شد.

زارعیان تصریح کرد: آثار برگزیده استخراج شده از این کارگاه همزمان با اختتامیه در قالب نمایشگاه جانبی در معرض دید حاضران قرار خواهد گرفت.

جهت حضور در این کارگاه لازم است حداکثر پنج نمونه از پوسترهای خود در قطع ۵۰۰ در ۷۰۰ پیکسل با فرمت JPEG را تا تاریخ ۲۰ مهرماه سال جاری همراه با بیوگرافی، نشانی و تلفن تماس به پست الکترونیک tciposter@gmail. com و tciposter@yahoo. com ارسال نمایند.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌ تلفن‌های ۲۶ و ۸۸۶۶۵۵۲۵ تماس حاصل نموده یا به ‌سایت شرکت فرهنگ فیلم تهران مجری طرح این کارگاه به نشانی www. farhangfilm. com مراجعه نمایند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر