کد خبر: 71446 A

مسابقه عکس و پوستر «دل‌دیده» همزمان با بیست‌وچهارمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(س) با موضوع «سیمای امام» و «امام و مردم» برگزار می‌شود.

ایلنا: سومین مسابقه عکس و پوستر «دل‌دیده» همزمان با بیست‌وچهارمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(س) از سوی ستاد مرکزی بزرگداشت حضرت امام خمینی(س) با همکاری سازمان زیباسازی شهر تهران و خانه هنرمندان ایران با موضوع «سیمای امام» و «امام و مردم» برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از خانه هنرمندان، این نمایشگاه هر سال در بیست‌وچهارمین سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) با هدف توجه و معرفی ابعاد شخصیتی و معنوی ایشان، به تصویر کشیده شدن جلوه‌های درخشان حضور علاقمندان امام(ره) در مراسم بزرگداشت و نمایش محبوبیت حضرت امام (ره) در میان مردم برگزار می‌شود.

علاقمندان می‌توانند برای شرکت در این مسابقه، آثار خود را تا یکم خرداد ماه سال جاری به پست الکترونیکی deldideh@gmail.com ارسال کنند.

مراسم افتتاح و برگزاری نمایشگاه در هفته دوم خرداد ماه در محل خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می‌توانند به سایت www.deldideh.com مراجعه یا با شماره تلفن 88912578 (دبیرخانه جشنواره) تماس بگیرند.

مسابقه عکس و پوستر دل‌دیده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر