کد خبر: 71419 A

با نزدیک شدن به سال جدید و افزایش میزان مسافرت‌ها، شرکت ایرانی تولید اتومبیل سایپا درنظر دارد جشنواره عکسی با عنوان "تیبا در زندگی شهری" برگزار نماید.

ایلنا: با نزدیک شدن به سال جدید و افزایش میزان مسافرت‌ها، شرکت ایرانی تولید اتومبیل سایپا درنظر دارد به پاس بزرگداشت سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی، در راستای اهداف خود به شناسایی جایگاه محصولات سایپا در جامعه و زندگی مردم، جشنواره عکسی با عنوان "تیبا در زندگی شهری" برگزار نماید. منظور از برگزاری این جشنواره، بررسی نحوه بکارگیری و استفاده از این محصول کاملا ملی در زندگی مردم است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، از تمام علاقمندان به هنر عکاسی و هنرمندان عکاس دعوت شده در این جشنواره حضور یابند.

مقررات شرکت در جشنواره:

1- ارسال اثر و شرکت در جشنواره به منزله اعلام مالکیت معنوی عکس‍‌هاست. در صورت اثبات خلاف این امر در هر مرحله عکس حذف می‌شود و عواقب حقوقی و جزایی آن به عهده ارسال کننده اثر می‌باشد.

2- هر عکاس می‌تواند 10 قطعه عکس شماره گذاری شده را به صورت رنگی یا سیاه و سفید با مشخصات dpi 72 و فرمت jpg و حجم MB2 برای هر عکس به همراه فایل word از اطلاعات شخصی، شامل ذکر موقعیت مکانی عکس، نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و موبایل، آدرس پستی و پست الکترونیک در فولدری با نام و نام خانوادگی عکاس به آدرس پست الکترونیکtibaphoto92@gmail.com ارسال نماید.

3- عکس‌ها باید مستند بوده و پردازش تصاویر نباید خدشه‌ای در رویکرد اسنادی تصاویر وارد نماید.

4- حق استفاده از آثار پذیرفته شده برای برگزار کننده جهت امور نمایشگاهی، تبلیغاتی و انتشاراتی با رعایت حقوق معنوی صاحب اثر (درج نام عکاس) محفوظ است.

5- شرکت در جشنواره به منظور پذیرش مقررات این فراخوان است.

6- تصمیم گیری درباره مسایل پیش بینی نشده در این فراخوان بر عهده برگزارکننده خواهد بود.

7- رای هیات داوران قطعی می باشد و هیچگونه اعتراضی به آن پذیرفته نیست.

8- به عکس‌های ارسالی فاقد اطلاعات شخصی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

گاه‍شمار جشنواره:

آخرین مهلت ارسال آثار: 25 اردیبهشت ماه 1392

داوری آثار و برگزاری نمایشگاه و اهدای جوایز: خردادماه 1392

جوایز:

عکس اول: لوح تقدیر، مبلغ 15 میلیون ریال جایزه نقدی و صنایع دستی

عکس دوم: لوح تقدیر، مبلغ 10میلیون ریال جایزه نقدی و صنایع دستی

عکس سوم: لوح تقدیر، مبلغ 5 میلیون ریال جایزه نقدی و صنایع دستی

به 50 اثر راه یافته به نمایشگاه، گواهینامه شرکت در نمایشگاه جشنواره عکس تیبا در زندگی شهری اهداء و به 20 نفر از آنها جوایزی از طرف شرکت ایرانی تولید اتومبیل سایپا اهداء خواهد شد.

هیأت داوران: افشین شاهرودی، مرتضی جانبخش، مهدی حسینی

"تیبا" از نظر برگزارکننده: عکاسان محترم می‌توانند حضور تیبا در نوروز، تیبا در سفر، تیبا و طبیعت، تیبا و قومیت‍ها، تیبا و ورزش و... را به تصویر بکشند.

از مزایای خودروی تیبا: کاملا ایرانی، دارای امنیت به دلیل داشتن ایربک و ای بی اس، کمترین خسارت در جاده‍‌ها و میزان آلایندگی پایین آن است.

تلفن: 26 و 02188665525سایت: www.farhangfilm.ir

آدرس دبیرخانه: تهران، خیابان آفریقا، چهارراه جهان کودک، کوچه کمان، پلا.

جشنواره عکس تیبا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر