کد خبر: 71316 A

کنسرت محمدرضا لطفی که قرار بود شب گذشته یعنی 21 اردیبهشت ماه در شهر اندیمشک برگزار شود، لغو شد.

ایلنا: محمدرضا لطفی که 19 و 20 اردیبهشت ماه در اهواز به صحنه رفت نتوانست مجوز کنسرت اندیمشک خود را از مسئولان محلی اخذ کند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی مووسه فرهنگی –هنری آوای شیدا، این هنرمند قرار بود شب گذشته یعنی 21 اردیبهشت ماه در شهر اندیمشک به صحنه رود اما به دلیل لغو کنسرتش توسط اداره ارشاد این شهر،نتوانست تور موسیقی خود را به صورت ممتد در شهرهای جنوبی کشور ادامه دهد.

با وجود تاکید مدیران دفتر موسیقی تهران و همچنین انجمن موسیقی اندیمشک به برگزاری کنسرت محمدرضا لطفی ولی مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اندیمشک روز گذشته در محل کارش حاضر نشد تا نامه مسئولان تهران را امضاء کند و در نهایت اجرای این هنرمند لغو شد.

از طرفی مسئولان اداره ارشاد اندیمشک ادعا می‌کنند که نامه‌ای برای گرفتن مجوز کنسرت محمدرضا لطفی به دستشان نرسیده اما درخواست برگزاری این کنسرت هفته اول فروردین ماه برای این اداره ارشاد ارسال شده بود.

مشکلات تور موسیقی محمدرضا لطفی در شهرهای جنوبی با بی‌مهری دیگر مسئولان محلی نیز روبرو شد؛ به گونه‌ای که کنسرت این هنرمند که امشب و فرداشب(22 و 23 اردیبهشت ماه) در بهبهان برگزار شود، نیز با پادرمیانی نماینده این شهر و همچنین اهالی هنرمند شهر مجوز گرفت.

تور کنسرت‌های بهاره محمدرضا لطفی 19 تا 30 اردیبهشت ماه در تبریز و شهرهای جنوبی کشور برگزار می‌شود.

محمدرضا لطفی گروه شیدا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر