کد خبر: 53413 A

به درخواست هنرمندان برجسته هنرهای تجسمی؛

سومین جشنواره جهانی هنر مقاومت در آذر ماه 92 و در دوازده رشته تخصصی هنرهای تجسمی برگزار می‌شود.

ایلنا: مهلت ارسال آثار به سومین جشنواره جهانی هنر مقاومت تا 20 فروردین 92 تمدید شد.
به گزارش ایلنا به نقل از ستاد خبری سومین جشنواره جهانی هنر مقاومت، دکتر حبیب‌اله صادقی، دبیر کل جشنواره جهانی هنر مقاومت با اعلام تمدید مهلت ارسال آثار، گفت: هنرمندانی که با جشنواره جهانی هنر مقاومت مرتبت هستند خواستند که با توجه به قدر و کیفیت بالایی که آثار راه یافته به جشنواره‌های اول و دوم هنر مقاومت داشته‌اند، در این دوره نیز مدت زمان بیشتری در اختیارشان قرار بگیرد تا خوشتر بدرخشند و آثار با کیفیت بالاتر از دوره های قبل ارائه شوند.
دکتر صادقی با اشاره به پایه‌های محکمی که جشنواره در دوره‌های گذشته بنیان نهاده، اعلام کرد: بنا به درخواست این هنرمندان حرفه‌ای و شاخص هنرهای تجسمی مهلت ارسال آثار را تا 20 فروردین تمدید کرده‌ایم و این آخرین زمان برای دریافت آثار خواهد بود.
دبیرکل سومین جشنواره جهانی هنر مقاومت در خصوص برپایی ورکشاپ‌های دانشگاهی، گفت: ورکشاپ‌های دو دانشگاه سوره و هنرهای زیبا را تا پایان سال برگزار می‌کنیم. چند درخواست نیز از مراکز دیگر داریم که در حال بررسی است.
وی ادامه داد: جشنواره جهانی هنر مقاومت مهمترین جشنواره هنر اجتماعی است. از این رو مراکز و دانشگاه‌های بسیاری پیگیر برپایی این ورکشاپ‌های چند روزه هنر مقاومت هستند. باید این مراکزمیزان سنجی شوند که چقدر می توانند مجموعه کارهای کیفی تر داشته باشند.
سومین جشنواره جهانی هنر مقاومت در آذر ماه 92 و در دوازده رشته تخصصی هنرهای تجسمی برگزار می‌شود.

 

جشنواره جهانی هنر مقاومت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر