کد خبر: 53322 A

«رشیدوطن دوست» و «حمید پناهی» با همکاری گروه موسیقی «سهند»، آثار ماندگار موسیقی ایران را باعنوان «عاشقانه‌ها» روز پنجشنبه ۱۷ اسفند، در تالار وحدت می‌خوانند.

ایلنا: در کنسرت قطعات و ترانه‌هایی از آثار فاخر و همیشه ماندگار موسیقی فارسی، آذری و فولکلور اجرا می‌شود. «وطن دوست» در کنسرت عاشقانه‌ها سعی کرده است با تنظیم‌های متفاوت «احسان اسداللهی» و «حمید پناهی»، با اجرایی ویژه، عشق و ارادت خود را نسبت به زبان مادری و ترانه‌های فولکلور ایرانی، ابراز دارد. از دیگر برنامه‌های این کنسرت می‌توان به تنظیم قطعاتی عاشقانه از پرویز مقصدی، ریچارد راجرس و....... توسط حمید پناهی اشاره کرد.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی بنیاد رودکی، در این کنسرت که به تهیه کنندگی و کارگردانی «مجید قنبری» برگزار می‌شود، «داود حیدری» گوینده با سابقه رادیو و تلویزیون نیز به عنوان مجری حضور دارد و هنرمندانی چون حمید پناهی (پیانو اول)، فیروز ویسانلو (پیانو دوم)، پیمان حمیدی (کیبورد)، احسان اسداللهی‌‌ (گارمان)، فرهاد فرجلی (تار)، سیریه ندیر اُوآ (کمانچه)، ابوالفضل اسداللهی (نقاره)، محمد نجف‌زاده (کلارینت باسون)، رشید وطن دوست را بعنوان سرپرست و خواننده گروه همراهی می‌کنند.
کنسرت «عاشقانه‌ها» ۱۷ اسفند ساعت ۳۰/۱۸ در تالار وحدت اجرا می‌شود.
علاقمندان برای کسب اطلاع بیشتر یا خریدآنلاین بلیت، می‌توانند به سایت www. taranom. com مراجعه کنند.

تالار وحدت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر