کد خبر: 50063 A

آلبوم «فرکانس» با صدای «احسان حق‌شناس» به صورت همزمان در سراسر کشورمنتشر شد.

ایلنا: سومین آلبوم این خواننده درحالی روانه بازار موسیقی کشور شده که او تمام مراحل تولید و ضبط این اثر را در خارج از کشور و کمپانی ۲۰HZ آمریکا انجام داده تا کیفیت اثرش در بالا‌ترین استانداردهای جهانی باشد و دوستدارانش این آلبوم را با بهترین شرایط ممکن بشنوند.
به گزارش ایلنا، امیر طبری، امیر یگانه و شهاب رمضان در بخش ملودی‌های این آلبوم حضور دارند و «فرید احمدی» نیز ترانه‌های «فرکانس» را سروده است. کلیه تنظیم‌ها هم توسط کار‌شناسان و هنرمندان موسسه ۲۰HZ صورت پذیرفته است. این آلبوم با تبلیغات گسترده و سراسری و کمپین جالب توجهی که از سوی مدیران رسانه‌ای این خواننده به راه افتاده، قبل از انتشارش به خوبی توانسته تاثیر تبلیغات خوب را در بهتر دیده و شنیده شدن یک آلبوم نشان دهد
فروش و انتشار همزمان این آلبوم در آمریکا و کانادا نیز از صبح امروز آغاز شده و فروش آنلاین این اثر هم از هم اکنون در سایت‌های معتبر داخلی و خارجی در حال انجام است. «فرکانس» جزو معدود آلبوم‌هایی ست که همزمان با انتشار در داخل کشور، به صورت جهانی نیز در آمریکا و کانادا توزیع شده تا کار‌شناسان موسسه ۲۰HZ بیشتر وبهتر بتوانند درباره واکنش‌ها و اظهارنظر منتقدین درباره اثر تولید شده در این کمپانی، به جمع بندی و نتیجه گیری برسند.

احسان حق‌شناس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر