کد خبر: 49852 A

با پیشتازی محمدابراهیم جعفری و علیرضا سعادتمند در حراج «تابلوهای کوچک» گالری آریا، نمایشگاه «تابلوهای کوچک» با فروش خیره‌کننده افتتاح شد.

ایلنا: دومین نمایشگاه و حراج «تابلوهای کوچک» روز جمعه ۴ اسفندماه با فروش ۱۳۱ اثر در گالری آریا افتتاح شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی گالری آریا، دومین نمایشگاه «تابلوهای کوچک» که با هدف جمع‌آوری مجموعه آثاری که ارزش هنری آن‌ها را اندازه اثر تعیین نمی‌کند، در قالب نقاشی، طراحی، چاپ دستی و تصویرسازی برپا شد و در روز افتتاحیه با استقبال علاقمندان روبرو گشت.

در روز افتتاحیه این نمایشگاه ۱۳۱ اثر در ساعات اولیه بازدید از سوی علاقمندان هنر خریداری شد. در حالی که بخش حراج این نمایشگاه نیز با ۱۰۰ پیشنهاد برای خرید آثار هنرمندان پیشکسوت و باسابقه روبرو شد، که اثری خط نقاشی از علیرضا سعادتمند با ۸ پیشنهاد خرید پیشتاز حراج «تابلوهای کوچک» است. همچنین اثر نقاشی از محمدابراهیم جعفری نیز در رده بعدی این حراج قرار دارد.

دومین نمایشگاه «تابلوهای کوچک» با استقبال هنرمندان حوزه تجسمی روبرو شده و۲۵۰۰ اثر از ۱۵۰۰ هنرمند، آثار خود را به این نمایشگاه ارائه دادند. در این نمایشگاه آثار ۳۲۵ هنرمند به نمایش در آمد که از آثار هنرمندانی پیشکسوت و باسابقه‌ای چون کامبیز درم‌بخش، محمد ابراهیم جعفری، پریوش گنجی، گیزلا وارگاسینایی، سیروس آقاخانی، هوشنگ هاتفی، شاهو بابایی، علیرضا سعاتمند و.... تا هنرمندان جوانی که تاکنون نمایشگاهی نداشته‌اند، آثارشان در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است.

آثار دومین نمایشگاه و حراج «تابلوهای کوچک» بین ۱۰۰ تا ۲۵۰ هزار تومان قیمت ثابت دارند و هر اثری که به فروش می‌رسد، اثری دیگری جایگزین آن می‌شود. در بخش حراج نیز یک دیوار گالری به آثار این بخش اختصاص یافته و تا ۲۰ اسفند ادامه خواهد داشت. شیوه حراج نیز بدین صورت است که بر اساس قیمت پایه ۲۰۰ هزار تومان، هر لیبلی که بر روی اثر بخورد به معنای این است که ۵۰ هزار تومان به قیمت کار افزوده خواهد شد. به این صورت قیمت نهایی و خریدار نهایی نیز در پایان نمایشگاه در روز ۲۰ اسفند ماه مشخص می‌شود.

نمایشگاه «تابلوهای کوچک» تا ۲۰ اسفندماه در گالری آریا واقع در خیابان ولیعصر، بالا‌تر از سه راه بهشتی، کوی زرین، شماره ۱۰ میزبان علاقمندان است.

گالری آریا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر