کد خبر: 4570 A

در سیزدهمین نشست باشگاه معماری تهران؛

در سیزدهمین نشست تخصصی باشگاه معماری تهران ویژه‌برنامه «معمار ایرانی۴» با حضور علیرضا تغابنی و اساتید و پژوهشگران حوزه معماری، دوشنبه ۲۷ شهریور ساعت۱۸ در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

ایلنا: در سیزدهمین نشست تخصصی باشگاه معماری تهران ویژه‌برنامه «معمار ایرانی۴» با حضور علیرضا تغابنی و اساتید و پژوهشگران حوزه معماری، دوشنبه ۲۷ شهریور ساعت۱۸ در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، این چهارمین نشست از سلسله برنامه‌های معمار ایرانی است که در آن به آثار و دست‌آوردهای طراحی یکی از معماران جوان کشور پرداخته می‌شود.

این باشگاه در این نشست نگاهی خواهد داشت به آثار معماری دکتر علیرضا تغابنی (برندهٔ دو جایزه معمار در طراحی و بازسازی) که با حضور ایشان و سایر مهمانان برگزار خواهد شد.

باشگاه معماری تهران عنوان برنامه‌ای است که از سوی فرهنگ سرای ارسباران اجرا و تلاش می‌کند تا به برگزاری نشست‌های تخصصی، برپایی بزرگداشت‌های مفاخر معماری ایران و نقد فضاهای مختلف از منظر معماری با حضور متخصصان و فعالان معماری بپردازد.

علاقه‌مندان برای شرکت و عضویت در باشگاه معماری به فرهنگسرای ارسباران به نشانی خیابان شریعتی، بالا‌تر از پل سید خندان، خیابان جلفا مراجعه و یا با شماره‌های ۲۰-۲۲۸۷۲۸۱۸ تماس بگیرند.

فرهنگسرای ارسباران باشگاه معماری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر