کد خبر: 32081 A

پژوهشکدة هنر دومین نشست از سلسله‌نشست‌های «در مکتب هنرمندان معاصر ایران» را با عنوان «مروری بر شرح احوال و آثار استاد غلامحسین امیرخانی» در روز سه‌شنبه ۱۲ دی‌ماه سال جاری برگزار می‌کند.

ایلنا: پژوهشکدة هنر دومین نشست از سلسله‌نشست‌های «در مکتب هنرمندان معاصر ایران» را با عنوان «مروری بر شرح احوال و آثار استاد غلامحسین امیرخانی» برگزار می‌کند.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی پژوهشکدة هنر، این پژوهشکده دومین نشست از سلسله‌نشست‌های «در مکتب هنرمندان معاصر ایران» را با عنوان «مروری بر شرح احوال و آثار استاد غلامحسین امیرخانی» با حضور استادان غلامحسین امیرخانی، جواد بختیاری، علی شیرازی و کاوه تیموری در روز سه‌شنبه ۱۲ دی‌ماه سال جاری برگزار می‌کند. در این نشست غلامحسین امیرخانی دربارة فعالیت‌های فرهنگی و زندگی هنری خود سخنرانی خواهند کرد. همچنین جواد بختیاری، علی شیرازی و کاوه تیموری به بررسی ویژگی‌های سبکی و هنری آثار استاد غلامحسین امیرخانی خواهند پرداخت.
این نشست که حضور در آن برای عموم علاقه‌مندان آزاد است در روز سه‌شنبه ۱۲ دی‌ماه سال جاری از ساعت ۳۰/۱۵ در محل فرهنگستان هنر به آدرس تهران، خیابان ولی‌عصر (عج)، نرسیده به تقاطع طالقانی، شمارة ۱۵۵۲ برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با پژوهشکدة هنر به شماره‌ها ۲-۶۶۹۵۶۱۹۰ تماس بگیرند.

مکتب هنرمندان معاصر ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر