کد خبر: 26404 A

طرح های موجود در این ژورنال منتخب طرح های ارائه شده به بخش عفاف و حجاب بیستمین نمایشگاه بین المللی قرآن كریم اند كه در ماه مبارك رمضان در مصلای امام خمینی (ره) برگزار شده بود.

 ایلنا،نخستین ژورنال ملی چادر به همت بنیاد ملی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به زودی منتشر و در مراسمی رونمایی می شود.

به گزارش ایلنا، طرح های موجود در این ژورنال منتخب طرح های ارائه شده به بخش عفاف و حجاب بیستمین نمایشگاه بین المللی قرآن كریم اند كه در ماه مبارك رمضان در مصلای امام خمینی (ره) برگزار شده بود.

انتشار این ژورنال در راستای سیاست توسعه مد و لباس اسلامی و الگوسازی برای تولیدكنندگان و طراحان حوزه مد و لباس كشور است كه ازسوی معاونت امورهنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حال پیگیری است.

این در حالی است كه پیش از این نیز ژورنال ملی مد مانتو در نمایشگاه مد ماتنو آبان ماه سال جاری با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون امور هنری وی در تالار و حدت و با نگاه به محصولات تولیدی بهار 92 رونمایی شده بود.

همچنین قرار است تا این ژورنال در مراسمی با حضور سید محمد حسینی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی ازفعالان و تولیدكنندگان مد و لباس ایرانی در مراسمی رونمایی شود.

ژورنال ملی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر