کد خبر: 19729 A

آلبوم عاشورایی «ساقی سرمست» در آستانه ماه محرم با حضور پدید آورندگان این اثر عصر روز دوشنبه در موزه هنر امام علی (ع) رونمایی می‌شود.

ایلنا: سید عباس سجادی مدیر موسیقی این سازمان اظهار داشت: آلبوم عاشورایی «ساقی سرمست»، ساخته آریا عظیمی‌نژاد و اولین اثر منتشر شده از محمد علی کریمخانی، مداح برجسته کشور است.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، وی به لزوم استفاده از هنر موسیقی در ارائه مفاهیم دینی و آیینی تأکید کرد و افزود: این آلبوم در قالب ۱۲ قطعه حاوی اشعاری با مضامین عاشورایی و به زبان فارسی و ترکی است.
سجادی در پایان به تقدیر از عوامل سازنده این آلبوم اشاره کرد و افزود: در مراسم رونمایی آلبوم ساقی سرمست از تلاش سازندگان و تولید کنندگان این مجموعه فاخر تقدیر به عمل می‌آید.
مراسم رونمایی از آلبوم موسیقی عاشورایی ساقی سرمست، روز دوشنبه ساعت ۱۸ در موزه هنر امام علی (ع) برگزار می‌شود و از هفته جاری توسط موسسه فرهنگی هنری آوای باربد پخش شده و در اختیار عموم علاقه مندان قرار می‌گیرد.
در این مراسم محمد اصفهانی خواننده سر‌شناس کشور از نحوه آشنایی خود با محمد علی کریم خان و توانمندی‌های وی در اجرای نغمه‌های عاشورایی و شیوه‌های هنری آریا عظیمی‌نژاد سخن خواهد گفت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر