کد خبر: 100334 A

معاون هنری اولویت خود را ایجاد وحدت و فضای خوب دوستی اعلام کرد.

ایلنا: نشست شورای مدیران معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور علی مرادخانی؛ معاون جدید و حمید شاه آبادی؛ معاون سابق امور هنری برگزار شد.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری، در این نشست حمید شاه آبادی ضمن قدردانی از همه مدیران حاضر به خاطر تلاش‌هایشان در عرصه هنر به حسن انتخاب معاون جدید امور هنری اشاره کرد و گفت: آقای مرادخانی دارای ویژگی‌های خوبی هستند که از آن جمله می‌توان به حسن خلق و مردم داری ایشان اشاره کرد.
وی با اشاره به فعالیت معاونت امور هنری ارشاد در دوره تصدی‌گری خود به اقدامات انجام شده در این ۳ سال اشاره کرد و از همه مدیران بخش‌های مختلف درخواست کرد همکاری کامل را با معاون جدید داشته باشند و در صورت تصمیم آقای مرادخانی به تغییر مدیران، همکاری کامل در تحویل امور صورت پذیرد.
در این نشست همچنین علی مرادخانی با بیان اینکه «اولویت و هدف در عرصه هنر ایجاد وحدت و فضای خوب دوستی است» گفت: آقای شاه آبادی از دوستان خوب بنده هستند که از ایشان به خاطر تلاش‌هایی که در مدت حضورشان در معاونت هنری داشته‌اند تشکر می‌کنم.
معاون امور هنری خود را جوان‌ترین و درعین حال مسن‌ترین مدیر کل در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دانست و گفت: بنده از ۲۱ سالگی به عنوان مدیرکل در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حضور داشته‌ام و با توجه به‌شناختی که از این وزارتخانه دارم سعی خواهم کرد که کار‌ها را با همه توان پیش ببرم.
وی با ابراز امیدواری برای پیش بردن طرح‌های برنامه ریزی شده گفت: در مورد برنامه‌هایی که برای معاونت هنری دارم در آینده با مدیران صحبت خواهم کرد.
همچنین در این جلسه داوود گنجه‌ای؛ هنرمندن عرصه موسیقی هم حضور داشت که سخنان صمیمانه‌ای را با حاضران مطرح کرد.
در این نشست حمید شاه آبادی؛ معاون هنری سابق ضمن معرفی مدیران بخش‌های مختلف، برنامه‌ها و طرح‌هایی که در این مدت انجام شده است را مورد اشاره قرار داد که از آن جمله می‌توان به فعالیت موسسه نگار، راه اندازی تئا‌تر شهر استان‌ها، تئا‌تر سیار، موسسه هنرمندان پیشکسوت، طرح ساماندهی آموزشگاه‌های هنری، صدور کرات صلاحیت تدریس، جشنواره موسیقی جوان، راه اندازی کانون برگزیدگان جشنواره موسیقی فجر، سامانه‌های صدور مجوزهای موسیقی، موسسه سرای اهل هنر، نمایشگاه دائمی مدو لباس، صدور پروانه مالکیت معنوی مدو لباس، شبکه شیما، نگارخانه ایران، فعالیت‌های دفتر هنر و رسانه، فعالیت‌های رسانه‌ای معاونت هنری، یادواره جلوه جمال، فعالیت‌های موسسه توسعه هنرهای معاصر، یادواره بصیرت، فعالیت‌های ارکس‌تر ملی و ارکس‌تر سمفونیک و موسسه ارکس‌تر ایران و... اشاره کرد.
در این نشست قادر آشنا؛ مدیر کل هنرهای نمایشی، پاشایی؛ سرپرست دفتر موسیقی، اصغر امیرنیا؛ مدیرکل مرکز هنرهای تجسمی، صافی؛ رئیس فرهنگسرای نیاوران، سیفی؛ مدیرعامل بنیاد رودکی، افضلی، مدیرعامل موسسه توسعه هنرهای معاصر، عباس عظیمی، مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت، باقرنژاد، مشاور اجرای معاونت هنری، تاجیک، مدیر حراست، زاهدپور، مدیر روابط عمومی، سیف جمالی، مشاور برنامه ریزی و نظارت، ترابی، مدیرعامل انجمن موسیقی، گله دارزاده؛ مدیرعامل انجمن نمایش، سیاهکار‌زاده، مدیرعامل موسسه توسعه هنرهای تجسمی و تعدادی دیگر مدیران معاونت امور هنری حضور داشتند.
مراسم رسمی تودیع و معارفه معاون امور هنری ارشاد ساعت ۱۱ صبح روز یکشنبه ۱۰ شهریور با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و هنرمندان مختلف در تالار رودکی برگزار خواهد شد.

علی مرادخانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر