کد خبر: 9303 A

قائم مقام نوزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان نقش هنر تئاتر را در انتقال مفاهیم آموزشی و تربیتی نقشی مهم و غیر مستقیم عنوان کرد.

ایلنا - همدان: هادی فیض منش در جمع مدیران آموزشگاه های ابتدایی و راهنمایی شهرستان همدان گفت: حضور بچه ها و لبخند و شادی آنها هدف اصلی برگزاری جشنواره تئاتر کودک و نوجوان است.

به گزارش ایلنا؛ فیض منش در ادامه خواستار همکاری مدیران و مسئولان مدارس همدان برای برگزاری بهتر جشنواره تئاتر کودک و نوجوان شد و بیان کرد: مخاطب اصلی اجرای نمایش ها در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان بچه ها هستند و با هماهنگی و همکاری اولیا و مدارس، دانش آموزان می توانند نهایت بهره برداری را از نمایش های نوزدهمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان داشته باشند.

وی با تاکید بر اهمیت نظم و حضور به موقع دانش آموزان در سالن اجرای نمایش تصریح کرد: تمرکز بازیگران در هنگام اجرای نمایش به دلیل رقابتی بودن جشنواره بسیار مهم است و مدیران و معلمان می بایست در خصوص برقراری نظم در میان دانش آموزان و سکوت آنان در سالن نهایت تلاش خود را بکار گیرند.

در این جلسه 63مدرسه برای دریافت بلیط اعلام آمادگی کردند که از این تعداد 48 درصد از مدارس ناحیه یک و 52 درصد از ناحیه دو همدان بودند.

نوزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان از 16 تا 22 مهر ماه برگزار می شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر