کد خبر: 7736 A

مجموعه«تعطیلات دوست داشتنی» در شش قسمت و به سفارش گروه کودک و نوجوان مرکز سیمافیلم در حال تولید است.

 ایلنا: با پیوستن پرستو گلستانی به مینی سریال «تعطیلات دوست داشتنی» به کارگردانی سیدوحید حسینی، لیست بازیگران این پروژه تکمیل شد و طبق برنامه ریزی‌ها تصویربرداری هفته آینده در شمال کشور و در قائمشهر آغاز خواهد شد.

به گزارش ایلنا، پیش تولید این پروژه از اواخر ماه گذشته آغاز شده و تاکنون حضور بازیگرانی چون مریم سعادت، رامین ناصرنصیر، فرید قبادی، غزاله جزایری، میثاق جمشیدی، محمود تیموری، سروش جمشیدی و... قطعی شده است. ضمن اینکه دکورهای کار نیز روزهای پایانی ساخت را می‌گذراند.
تست گریم نهایی بازیگران نیز طی روزهای آینده با انجام قالب گیری از چهره برخی از آنان انجام خواهد شد.
«تعطیلات دوست داشتنی» در ژانر کودک داستانش درباره نیما و نوشین دو بچه هفت و ده ساله است که به خاطر سفر خارج از کشور پدر و مادرشان به داییشان سپرده می‌شوند. دایی آن‌ها در یک کلبه جنگلی مشغول به کار و زندگی است. از طرفی بچه‌ها به واسطه شغل پدر و مادرشان که تصویرگر کتاب کودک هستند با دنیای شخصیت‌ها و قهرمان‌های قصه‌های کودک آشنایی دارند و در سفری که به کلبه جنگلی دارند با برخی از این شخصیت‌ها روبرو می‌شوند تا اینکه....
مجموعه در شش قسمت و به سفارش گروه کودک و نوجوان مرکز سیمافیلم در حال تولید است و سایر عوامل اصلی آن عبارتند از: تهیه کنندگان: امیرحسین طالبی کاشانی، سیدوحید حسینی، مجری طرح: حسن علیرضا لواسانی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: فرید قبادی، طرح لباس: مهرنوش بلمه، طراح صحنه: مهدی بداقی، طراح گریم: هادی قالیخانی، مدیر تولید: وحید مشاری.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر