کد خبر: 71335 A

رادیو قرآن به طور مستقیم همایش «جامعه قرآنی، بصیرت؛ رسالت‌ها و آسیب‌ها» را که فردا، یكشنبه، 22 اردیبهشت‌ماه، به همت خبرگزاری ایكنا و با همكاری سایر سازمان‌ها و نهادهای قرآنی در مجتمع فرهنگی ـ دانشجویی 13 آبان برگزار می‌شود، پخش می‌کند.

ایلنا: همایش «جامعه قرآنی، بصیرت؛ رسالت‌ها و آسیب‌ها»، یكشنبه، 22 اردیبهشت‌ماه با حضورمحمدحسین محمدزاده مدیر رادیو قرآن, حجت اسلام علی محمدی، سرپرست سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت الاسلام حمید محمدی، معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت الاسلام سیدمهدی تقوی، مدیرعامل خبرگزاری ایكنا و دیگر مسئولان سازمان‌ها و دستگاه‌های قرآنی و اعضای جامعه قرآنی كشور در مجتمع فرهنگی ـ دانشجویی 13 آبان برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی رادیو قرآن، رادیو قرآن این همایش یك‌ روزه را که از ساعت هشت صبح روز یكشنبه، 22 اردیبهشت‌ماه، با اجرای برنامه‌هایی از جمله سرود، نمایش، تلاوت آیاتی از قرآن كریم و سخنرانی مسئولان و كارشناسان قرآنی آغاز و تا ظهر همان روز ادامه خواهد داشت به طور مستقیم بر روی موج اف ام ردیف 100مگاهرتز تقدیم شنوندگان رادیو قرآن می شود.

رحیم قربانی، رئیس مركز قرآن و عترت سازمان بسیج دانشجویی، حجت‌الاسلام و المسلمین علی محمدی و استاد رحیم‌ پور‌ازغدی از جمله سخنرانان پیش از ظهر این همایش هستند.

همچنین محمدحسین محمدزاده، مدیر رادیو قرآن در این همایش به سخنرانی پیرامون موضوع «رسانه قرآنی و بصیرت‌افزایی» خواهد پرداخت و حاج‌ابوالقاسم نیز كه از دیگر سخنرانان پیش از ظهر این همایش است، پیرامون موضوع «شاخصه‌های بصیرت در جامعه قرآنی» سخنرانی می‌كند.

در بخش دوم برنامه‌های این همایش كه از ساعت 12 ظهر آغاز خواهد شد، سیدكریم موسوی به ابتهال‌خوانی می‌پردازد و مهدی سیف پیرامون «ویژگی‌های قرائت بصیرت‌آفرین» سخنرانی خواهد داشت.

در بخش دیگری از همایش یك‌روزه «جامعه قرآنی، بصیرت؛ رسالت‌ها و آسیب‌ها» مراسم رونمایی از كتاب «میزان بصیرت» كه از سوی معاونت پژوهش سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان كشور به چاپ رسیده با حضور محمدحسین یادگاری، رئیس جهاد دانشگاهی، حجج اسلام علی محمدی، حمید محمدی، سیدمهدی تقوی و... برگزار می‌شود.

این برنامه به همت گروه اطلاع رسانی و امور مجازی رادیو قرآن به طور مستقیم از شبکه رادیویی قرآن بر روی آنتن می‌رود.

رادیو قرآن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر