کد خبر: 53318 A

برنامه «آمدیم، تشریف نداشتید، رفتیم» از ۲۹ فروردین، از ساعت ۹ تا ۱۱ و ۳۰ دقیقه با بخش‌های مسابقه و آیتم‌های نمایشی از رادیو تهران پخش می‌شود.

ایلنا: امیر حسین ثقفی، سردبیر و تهیه کننده ضمن اعلام پخش ویژه برنامه آمدیم، تشریف نداشتید، رفتیم به مناسبت فصل همدلی گفت: این برنامه کاری از گروه نیمروزی رادیو تهران است که از ۲۹ فروردین، از ساعت ۹ تا ۱۱ و ۳۰ دقیقه با بخش‌های مسابقه و آیتم‌های نمایشی رنگ و بویی تازه به برنامه می‌دهد.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی رادیو تهران، وی می‌افزاید: این برنامه با رویکرد تفریحی، سرگرمی و در قالب طنز به صورت بخش‌های نمایشی لحظه به لحظه علاقه مندان را با خاطرات عید در سال‌های قدیم، سفره هفت سین و مکان‌های دیدنی برای عید همراه می‌کند. در بخش دیگری از برنامه اطلاع رسانی از وضع راه‌ها و هوا‌شناسی با حضور کار‌شناسان و پلیس راهور در نظر گرفته شده است. اطلاع رسانی از مکان‌های دیدنی تهران، گفت‌و‌گو با تهران‌شناسان در خصوص چگونگی گذران اوقات فراغت نوروزی مردم در تهران قدیم و تهران جدید نیز از بخش‌های ویژه‌ای که در این برنامه گنجانده شده است.
تهیه کننده و سردبیر برنامه با اشاره به بخش‌های دیگر یادآور شد: از آیتم‌های پیش بینی شده «دردسرهای سفر»، «لاک پشت و ماهی» و «۲۰ سوالی» است که ماجراهای سفر، رفتار خانواده‌ها در مسافرت، رعایت نکات ایمنی و بهداشتی و به شادی‌ها و لبخند‌ها اختصاص یافته است. در بخش دیگری از برنامه نمایشی با حضور و مشارکت خود مردم و درگیری آن‌ها با موضوع پیش بینی شده است.
ثقفی خاطرنشان کرد: بازیگران، خوانندگان، هنرمندان و ورزشکاران از مهمانی هستند که در برنامه حضور می‌یابند و درباره عملکرد‌های خود در سالی که گذشت و برنامه‌های آتی خود می‌گویند.
ساحل کریمی، وحید رونقی گوینده، حسن غلامی علی فرد، میثم عبدی، امیر حسین ثقفی، مارال دوستی و وحید رونقی نویسنده، صادق شایان و سینا محمد حسن آیتم ساز، سمیه هاشمیان دستیار تهیه، محمد میر حسینی گزارشگر.

رادیو تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر