کد خبر: 41756 A

آرشیوی از موسیقی، ترانه‌ها و سروده‌های انقلابی در سایت رادیو تهران بارگزاری شده که توسط علاقه مندان قابل دانلود است.

ایلنا: سایت شبکه رادیویی تهران به مناسبت ایام یوم ا... و روزهای پیروزی شکوه‌مند انقلاب اسلامی اقدام به جمع آوری آرشیوی از ترانه‌ها، آوا‌ها، نغمه‌ها و سروده‌های انقلابی نموده که توسط شنوندگان قابل دانلود است.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی رادیو تهران؛ شنوندگان شبکه رادیویی تهران با مراجعه به سایت radiotehran. ir www. می‌توانند از آوا‌ها، سروده‌ها و آوازهای به یادماندنی و ماندگار انقلاب اسلامی بهره‌مند شوند. از برنامه‌های تدارک دیده شده در سایت رادیو تهران به مناسبت این ماه می‌توان به امکان دانلود فایل صوتی این پیروزی خجسته باد این پیروزی، بوی گل سوسن و یاسمن آید و پیرو خط امام و دیگر آثار به یادمانی آن روز‌ها اشاره داشت.
برنامه‌های متنوعی همچون دستاوردهای انقلاب از زبان بزرگان از جمله حضرت امام خمینی و رهبر معظم انقلاب اسلامی و انقلاب به روایتی دیگر از زبان دکتر صادق طباطبایی به همراه آرشیوی مکتوب و صوتی از برنامه‌های دهه فجر با اخبار ویژه برنامه‌های این ماه که از شبکه رادیو تهران پخش می‌شود در این سایت تهیه و بارگذاری شده است.
مخاطبان با ارسال پیام کوتاه به شماره ۵ - ۳۰۰۰۰۹۵۶ یا با مراجعه به آدرس الکترونیکی radiotehran@irib. ir می‌توانند نظر‌ها، انتقاد‌ها و پیشنهادهای خود را نیز مطرح نمایند.

رادیو تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر