کد خبر: 41742 A

شبکه آموزش در جدید‌ترین برنامه تولیدی خود مسائل و وضعیت حاکم بر عرصه هنرهای تجسمی را به طور کامل بررسی می‌کند.

ایلنا: برنامه‌ «پرده خیال» با موضوع وضعیت هنر و به ویژه هنرهای تجسمی در ایران به تهیه‌کنندگی و کارگردانی امیر حسین آذر و علیرضا فرح‌جود از فردا سه شنبه ۱۰بهمن در شبکه آموزش پخش می‌شود.
به گزارش ایلنا، امیر حسین آذر با بیان این مطلب اظهار داشت: در این برنامه گفت‌و‌گو با هنرمندان طراز اول رشته‌های هنرهای تجسمی، نقاشی، نگارگری، سرامیک، خوشنویسی و.. با اجرای دکتر جلیل جوکار کار‌شناس و نگار گر انجام خواهد شد. شخصیت، تفکرات و آثار هنرمندان بزرگ کشور در حوزه‌های هنری نمایش داده شود.
وی در ادامه افزود: بخش دیگر برنامه اختصاص به گفت‌و‌گوی دکتر اسماعیل آذر با دکتر حمید شاه‌آبادی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص تبیین سیاست‌های کلی کشور در حوزه هنر دارد.
آذر تصریح کرد: در برنامه ضمن پخش گزارش‌های تجسمی از فعالیت‌های و نمایشگاه‌های برگزار شده مختلف در عرصه هنرهای تجسمی، سعی داریم درگفتگو با هنرمندان مشهور و کار‌شناسان برجسته این حوزه تحلیل جامعی از هنرهای تجسمی ارائه دهیم.
این تهیه کننده به حمایت معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اشاره کرد و گفت: «پرده خیال» با حمایت‌های حمید شاه آبادی تولید و پخش می‌شود، ‌ محور اصلی آن پرداختن به وضعیت هنر و هنرهای تجسمی در ایران است.
وی اظهار داشت: در این برنامه هنرمندان پیشکسوت وجوان که در عرصه هنر موفق هستند، حضور خواهند داشت
آذر خبر داد: «پرده خیال» در ۵۲ قسمت ۲۰دقیقه‌ای از فردا ۱۰بهمن هر شب ساعت ۲۲از شبکه آموزش پخش می‌شود.

شبکه آموزش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر