کد خبر: 40014 A

موضوع‌های اجتماعی و برخواسته از متن زندگی را شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۰ و ۳۰ دقیقه در برنامه نمایشی «خانه ما» از رادیو تهران بشنوید.

ایلنا: حماد خزائی، تهیه کننده و سردبیر برنامه این هفته خانه ما گفت: طی سال‌های اخیر، خانواده‌های ایرانی با تحولات بسیاری همچون تغییر الگوی رفتاری والدین، تغییر نگرش خانواده به جایگاه فرزندان و مسائل تربیتی، تاثیر عمیق فناوری و رسانه‌های نوین بر خانواده و تغیر ساختاری نقش زن در جامعه و به تبع آن نقش مادری روبه رو شده‌اند، لذا برنامه خانه ما در قالب نمایشی و ترکیبی با استفاده از موضوع‌های اجتماعی و برخواسته از متن زندگی مردم از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۰ و ۳۰ دقیقه از شبکه رادیویی تهران پخش می‌شود.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی رادیو تهران، تهیه کننده برنامه خانه ما در ادامه به موضوع‌های ارائه شده در هفته آتی اشاره داشت و تصریح کرد: این برنامه مبتنی بر اصول مخاطب‌شناسی کنداکتور خود را تنظیم می‌کند. شنبه ۷ بهمن، موضوع سخت گیری زنان به مردان و تحکم آن‌ها، یکشنبه درباره تحکیم پیوند زناشویی و دوشنبه با عنوان انگیزه انتخاب همسر برای ثروت این برنامه روی آنتن می‌رود.
وی ادامه داد: سه شنبه ۱۰ بهمن، به مناسبت میلاد رسول اکرم (ص) و روز اخلاق ورزی و میلاد حضرت امام جعفر صادق (ع) از زوجین جوان برای حضور در برنامه دعوت می‌شود. برنامه چهارشنبه ۱۱ بهمن نیز با حضور کار‌شناسان پزشکی و سلامت با موضوع کم خونی به اجرای برنامه خواهیم پرداخت.
فاطمه سرلک و سعید بارانی مجری- بازیگر، تکتم نوبخت، نگار نیک نامی و فاطمه خسرو‌پور از نویسندگانی هستند که در این هفته با برنامه همکاری دارند.

رادیو تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر