کد خبر: 22924 A

دوبله کردی سری دوم مجموعه تلویزیونی «شاید برای شما هم اتفاق بیافتد» در شبکه سحر پایان یافت.

ایلنا: دوبله کردی سری دوم مجموعه تلویزیونی «شاید برای شما هم اتفاق بیافتد» در شبکه سحر پایان یافت و بینندگان این شبکه در کردستان عراق به زودی ماجراهای عبرت آموز دیگری از این مجموعه را تماشا خواهند نشست.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شبکه سحر، در این مرحله، پیام علوی، مدیریت دوبلاژ ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای دیگر از مجموعه داستانی اپیزودیک «شاید برای شما هم اتفاق بیافتد» را به عهده داشته است.

دوبله این مجموعه از اوایل مرداد ماه آغاز شده و اواخر شهریور به پایان رسیده است و هم اکنون مراحل میکس را پشت سر می‌گذارد و به زودی آماده پخش از سیمای کردی شبکه جهانی سحر خواهد شد.

وی در همین باره گفت: شیوا فکوری ترجمه و محمدصالح سوزنی ویراستاری متون این سریال را بر عهده داشته‌اند. صدابرداری دوبله این مجموعه توسط امیر مرزبان و میکس آن نیز توسط فهیمه امینی فرد و تارا تاجبخش انجام شده است.

علوی، همچنین از مسعود یوسفی، ناصر قادری، هاشم شاه ویسی، پیام علوی، پرویز حبیبی، هیوا سرحدی، چیا بابامیری، شیلان رحمانی، سحر الیاس‌پور، سمیه محمدی و نشمیل کاکازاده صداپیشگانی که در دوبله این مجموعه به گویندگی پرداخته‌اند، نام برد.

هر قسمت از مجموعه داستانی «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» که توسط شبکه تهران، به تهیه کنندگی اکبر تحویلیان و کارگردانی تعدای از کارگردانان شناخته نظیر راما قویدل، حسن معظمی و.... تهیه شده‌اند، با روایت مستقل و بازی بازیگرانی جدید، آموزه‌ای اخلاقی را در قالب ماجرایی عبرت آموز به تصویر کشیده است.

میترا حجار، ایرج نوذری، اشکان خطیبی، نرگس محمدی، علی رام نورایی، حسن اسدی، شهرام عبدلی، پویا امینی، امیرمحمد زند، پندار اکبری، افسانه ناصری، حدیثه تهرانی، حدیث می‌رامینی، عباس غزالی، محسن افشانی، سمانه پاکدل و سحر قریشی از جمله بازیگرانی هستند که در اپیزودهای مختلف این مجموعه به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سری اول این مجموعه توسط گروه دوبله کردی در سنندج به مدیریت شاهرخ حازلی در ۳۰ قسمت دوبله و از سیمای کردی پخش شده است.

شبکه سحر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر