کد خبر: 21134 A

همزمان با فرا رسیدن ماه محرم برنامه «یک دل کربلا» را با محوریت امر به معروف و نهی از منکر ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه از رادیو تهران بشنوید.

ایلنا: سپیده سمیعی سردبیر یک دل کربلا با اعلام پخش این برنامه در ایام سوگواری ماه محرم گفت: به مناسبت ایام عزاداری سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) برنامه‌ای با عنوان یک دل کربلا با موضوع امر به معروف و نهی از منکر از ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه به مدت یک ساعت از شبکه رادیویی تهران موج اف.‌ام ردیف ۹۴ روی آنتن می‌رود.
وی افزود: یکی از بخش‌های برنامه به تعذیه اختصاص یافته که با نامگذاری روزهای محرم همچون حضرت مسلم علیه السلام، حضرت رقیه سلام الله علی‌ها و حضرت حر و فرزندان حضرت زینب و... تعذیه آن روز پخش می‌شود. سخنان مقام معظم رهبری با موضوع محرم، قیام عاشورا و... با محوریت امر به معروف و نهی از منکر از بخش‌هایی که در این برنامه پیش بینی شده است. آیتمی با عنوان فرازهایی از زیارت عاشورا و پخش مراسم عزاداری و سخنرانی خطبای نامی کشور و بازخوانی نکات کلیدی اخلاقی پیرامون عاشورا به همراه درس‌ها و عبرت‌های عاشورا و همچنین مباحث کارشناسی- تحلیلی از دیگر بخش هاست. قسمت‌هایی از برنامه نیز به گزارش‌های مردمی، گفتگو، مداحی و مرثیه خوانی اختصاص یافته است.
رضا قربانی تهیه کننده، فاطمه نصر آبادی گوینده و زهرا افشار گزارشگر در این برنامه همراه شنوندگان خواهند بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر