کد خبر: 9278 A

پس از برگزاری كارگاه‌های آموزشی در مریوان؛

مدیر پروژه نمایش گیل‌گمش می‌گوید احتمال زیادی دارد این نمایش آبان ماه در قالب اجرای محیطی در فضای باز تماشاخانه ایرانشهر برای عموم به اجرا گذاشته شود.

ایلنا: تیناكوكویچ و میخائیل كولفیك دوتن از اعضای گروه كارگردانی نمایش گیل‌گمش امروز به دیگر اعضا اضافه می‌شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، اعضای آلمانی تیم كارگردانی آنلاین نمایش گیل‌گمش امروز پس از برگزاری تعدادی كارگاه آموزشی در حاشیه جشنواره تئاتر خیابانی مریوان برای ملحق شدن به دیگر اعضا به تهران می‌آیند.

تینا كوكویچ طی این مدت تمرینات فیزیكال بازیگران نمایش را كه شامل 35نفر می‌شوند از طریق اینترنت و از راه دور زیر نظر داشته است. میخائیل كولفیك علاوه براعلام نظرات خود درخصوص كارگردانی اثر طراحی و ساخت موسیقی كار را برعهده داشته است.

سهیل اعرابی مدیر این پروژه و از اعضای گروه آو با اعلام این خبر خاطرنشان كرد، احتمال زیادی دارد این نمایش در قالب اجرای محیطی آبان ماه در فضای باز تماشاخانه ایرانشهر برای عموم به اجرا گذاشته شود كه با توجه به تخصص این دونفر در اجرای نمایش‌های محیطی حضور آن‌ها كمك بسیار مفیدی برای ما خواهد بود.

اجرای نمایش آو از 4مهرماه در سالن آو واقع در میدان فاطمی، ابتدای شهدای گمنام، خیابان جوانهمر، پلاك 26 آغاز شده و تا 15آبان همه روزه حتی شنبه‌ها ساعت 18:30 به صحنه می‌رود.

تئاتر گیل‌گمش گروه تئاتر آو اجرای محیطی تیناکوکویچ و میخائیل کولفیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر