کد خبر: 9126 A

قطب‌الدین صادقی:

صادقی: خیلی خوشحالم که یک گروه جوان با جدیت بسیار و با تعریف و تکنیکی جدید برای معرفی تئاتر و تاریخ کشورمان تلاش می‌کند.

ایلنا:حاشیه‌ای بر خسروشیرین روز گذشته میزبان قطب‌الدین صادقی، فرهاد تجویدی، اشکان خیل نژاد و طوفان مهردادیان بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا،  قطب‌الدین صادقی روز گذشته و پس از تماشای آخرین ساخته میلادمحمدی دررابطه با این نمایش، گفت: نمایش حاشیه‌ای بر خسروشیرین براساس شخصیت‌ها، موضوع‌ها وحوادثی است که در تاریخ ادبیات ما و همچنین در دوره تاریخی ساسانی اتفاق افتاده است و این نمایش یک قرائت امروزی از منظومه خسرو شیرین است که با دخل و تصرف‌هایی آن را کاملا معاصر می‌کند.

وی همچنین به شیوه روایت و لحن درونی اثر اشاره كرد و ادامه داد: نمایش لحن طنز و انتقادگونه خوبی دارد که حاصل یک نوع بلوغ فکری است. البته می‌توان گفت این نمایش کمی در مرز بین کمیک وجدی بودن قرار دارد، صحنه‌های جدی این نمایش بر صحنه‌های کمیک تاثیر می‌گذارد و اثر طنز راکم می‌کند.

كارگردان نمایش خاطره‌ای نداشتم حتی اگر هزار سالم بود درخصوص تجربه شخصی‌اش از تماشای نمایش، گفت: البته به نظر من این نمایش یک نمایش با نظم و آبرومندی است چون بازیگران این نمایش منسجم، فشرده وجالب توجه بازی می‌کنند و من بسیار از دیدن این نمایش لذت برده‌ام. خیلی خوشحالم که یک گروه جوان با جدیت بسیار و با تعریف و تکنیکی جدید برای معرفی تئاتر و تاریخ کشورمان تلاش می‌کنند.

نمایش حاشیه‌ای برخسروشیرین به کارگردانی میلاد محمدی و بازی مهدی فریضه، محمد طیب طاهر، باربد برهانی، پرنیان گودرزی، کاظم عینعلی، میلاد محمدی، الهام خداوردی، بهزاد اسدی بیژن فیضی، امید میرزایی تا 15مهر همه روزه به جزءشنبه‌ها ساعت 19:30 در تالار سنگلج به روی صحنه می‌رود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر