کد خبر: 7828 A

سید محمد حسینی و هیات همراه از کلاس های آموزشی و کارگاه‌های انستیتو ملی بازی سازی بازدید کردند.

 ایلنا:وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز یکشنبه با حضور در انستیتو ملی بازی سازی بنیاد بازی‌های رایانه‌ای از بخش‌های مختلف این مرکز آموزشی بازدید کرد.

به گزارش ایلنا ،سید محمد حسینی و هیات همراه از کلاس های آموزشی و کارگاه‌های انستیتو ملی بازی سازی بازدید کردند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این دیدار، از بخش های مختلف انستیتو ملی بازی سازی شامل: محیط، تجهیزات رایانه ای و کلاس آموزشی "بازی گروهی" این مرکز بازدید و از نزدیک با فعالیت های مجموعه یادشده آشنا شد.

در این بازدید بهروز مینایی مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای،جواد شمقدری رئیس سازمان امور سینمایی، حجت الاسلام ارباب سلیمانی دبیر ستاد عالی کانون های مساجد و حجت الاسلام حمید محمدی رییس مرکز ترویج و توسعه فعالیت های قرآنی و جمعی از مدیران و مسوولان این بنیاد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را همراهی کردند.

انستیتوملی بازی سازی بازی های رایانه ای تابستان سال1390 با برگزاری دوره های آموزشی سه ماهه در رشته های هنر دوبعدی در بازی های رایانه ای، هنر سه بعدی در بازی های رایانه ا ی، برنامه نویسی با موتور آماده در بازی رایانه ای و کارگاه بازی نامه نویسی آغاز به کار کرد.

228 نفر هنرجو درحال گذراندن دوره های آموزشی در انستیتو ملی بازی سازی بوده که دوره نخست 87 نفر و در دوره جدید 141 هنرجو در این مرکز مشغول به تحصیل هستند.

بنیاد ملی بازی های رایانه ای همچنین راه اندازی مرکز آموزش آکادمیک در قالب علمی – کاربردی و جذب دانشجو را به عنوان برنامه در دستور کار دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر