کد خبر: 77987 A

سی امین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به عنوان مهم‌ترین رویداد فرهنگی در عرصه فیلم کوتاه در ایران و منطقه به ۱۸ برگزیده خود در بخش‌های مختلف مسابقه ایران – ملی، تندیس و ۶۲۰ میلیون ریال جایزه نقدی ویازده حمایت از تولید اهدا می‌نماید.

ایلنا: سی امین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به عنوان مهم‌ترین رویداد فرهنگی در عرصه فیلم کوتاه در ایران و منطقه به ۱۸ برگزیده خود در بخشهای مختلف مسابقه ایران – ملی، تندیس و ۶۲۰ میلیون ریال جایزه نقدی ویازده حمایت از تولید اهدا می‌نماید.
به گزارش ایلنا، در بخش حمایت از تولید دبیر جشنواره به ارتقای جوایز این بخش از یک عدد صرفاً مالی تاکید کرد.
هاشم میرزاخانی دبیر سی امین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران گفت: این بخش که با انگیزه کشف استعداد و حمایت از فیلمسازان و تولید آثار فاخار در جوایز جشنواره گنجانده شده است، در این دوره از یک عدد ثابت تغییر یافته و فیلمسازان برگزیده به شکل ویژه‌تر و در شرایط زیر مورد حمایت قرار می‌گیرند:
۱- تهیه کنندگی کار به طور کامل
۲- مشارکت مالی در تولید با سقف تعیین شده از سوی شورای برآورد انجمن
۳- در اختیار قراردادن تجهیزات تولید شامل دوربین، نور، صدا، باکس مونتاژ و...
۴- صدور بیمه نامه
۵- سایر موارد با توافق طرفین
در بخش بین‌الملل نیز جشنواره جایزه نقدی و ۹ تندیس را به برگزیدگان این بخش با عنوان بهترین‌ها در هفت زیرمجموعه فیلم مستند، داستانی، تجربی، پویانمایی، فیلمنامه، تدوین و تصویربرداری و همچنین بهترین فیلم باموضوع جهان اسلام و آسیا اهدا می‌کند.
علاقمندان جهت شرکت در جشنواره تا ۲۱ خرداد ماه فرصت دارند از طریق سایت انجمن به نشانی www. iycs. ir و یا www. cinemajavanan. ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
سی امین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران از ۲۲ الی ۲۴ مهر ماه ۱۳۹۲ در تهران توسط انجمن سینمای جوانان ایران و به دبیری هاشم میرزاخانی برگزار خواهد شد.

جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر